В ДонНТУ пройшла урочиста церемонія вручення дипломів випускникам магістратури державного управління

7-5-2019    Іпо , podii , Іпо , Преміум-новина    92

В Донецькому  національному технічному університеті 7 травня 2019 р. відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам магістратури державного управління Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

IMG 7534

Відкрила свято проректор із навчально-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва. Вона привітала всіх гостей із цією хвилюючою подією, побажавши державним службовцям і посадовим особам місцевого самоврядування, які завершили навчання, успіхів у трудовій діяльності, наснаги та палкого бажання застосовувати отриманні знання у професійній діяльності.

Серед 41 випускника червоні дипломи отримали шість осіб: Євген Гущин, Карина Булгакова, Наталія Линьова, Олена Маншиліна, Наталя Старостенко, Юлія Ткачук.

Магістранти були нагороджені грамотами від ректора ДонНТУ Ярослава Ляшка за успіхи у навчанні та науковій діяльності, а також за активну громадську позицію та суспільне життя університету. Окрім того, випускники отримали пам’ятні подарунки, тож, ніхто не залишився поза увагою.

Дуже приємним і несподіваним для науково-педагогічного колективу було звернення випускниці від імені всього студентського колективу. Наталія Линьова висловила слова вдячності за надану можливість провести 2,5 плідних роки у стінах провідного навчального закладу країни, де навчання було новим випробуванням і сторінкою в їх житті: «…Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує народ і державу, формуємо ефективну систему публічного управління. Запевняємо, що докладемо максимум зусиль для ефективного застосування отриманих знань на благо нашої країни, будемо з гордістю носити високе звання випускника Донецького національного технічного університету».

Шановні випускники! Прийміть найщиріші слова привітання. Бажаємо нових успіхів, сили духу, жаги до нових знань і звершень, подальших успішних кроків професійного кар’єрного зростання та публічно-управлінської діяльності, а також реалізації всіх задумів!

Ольга Ганич,
директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти