Атаманов Микита

tamanovМені завжди було цікаво спробувати свої сили у навчанні в європейському університеті. Після другого курсу в ДонНТУ я дізнався про освітню програму, яка дозволяла пройти навчання в Польщі. Для мене стало можливим здійснити свою давню мрію – отримати освіту в одному з найкращих університетів Європи. Вибір припав на факультет менеджменту Варшавського Університету (Uniwersytet Warszawski, Wydział Zarządzania).

На початку програми я вивчав польську мову для того, щоб вільно контактувати з польськими викладачами та професорами в університеті. Вивчення цієї мови було для мене водночас цікавим і простим, оскільки вона подібна до української та російської. Потім програма дозволила мені обрати дисципліни, курси іноземної мови і вид спорту. Вивчення спецпредметів, заняття з плавання і вивчення німецької мови в кращому вищому навчальному закладі Польщі – все це стало величезним досвідом і підштовхнуло мене не зупинятися на досягнутому.

Після закінчення цієї освітньої програми я вирішив розпочати активну підготовку до вступу в магістратуру у Варшаві. Наш рідний ДонНТУ пішов мені назустріч, я отримав можливість перейти на індивідуальний графік навчання, завдяки чому не втрачаю унікальної можливості продовжити перебування і навчання в європейській, сучасній і такій близькій нам за духом Польщі.

Я вдячний нашому університетові та рідному факультету економіки та менеджменту за підтримку, а також відділу міжнародних зв’язків ДонНТУ (м. Красноармійськ) за щиру зацікавленість моїм навчанням за межами нашого ВНЗ.