Координаційна зустріч за проектом ТАТУ у Харкові (відео)

22-6-2016    Події   203   

21-22 червня 2016 р. у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулась загальна зустріч за проектом ТАТУ. Партнери вирішили клопотати про подовження терміну проекту на 7 місяців через затримку з поставкою обладнання. Також учасники зустрічі обговорили структуру навчальних модулів, за якими буде здійснюватися навчання у тренінг-центрах з промислової автоматизації.  

Круглий стіл щодо розробки навчальних програм технологій автоматизації

2-6-2016    Події   815   

У рамках VIII Міжнародного науково-практичного форуму «Донбас 2020: перспективи розвитку очима молодих вчених» факультетом комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки був проведений круглий стіл «Розробка новітніх навчальних програм для професійної підготовки в області технологій автоматизації в рамках TEMPUS проектів TATU та EDUNET».

«Тренінги в технології автоматизації для України» (TATU)

10-3-2015    Працівникам , Студенту   483   

Донецький національний технічний університет бере участь в TEMPUS проекті «Тренінги в технології автоматизації для України» (TATU) з 1.12.2013.

У Красноармійську кафедри автоматики та телекомунікацій і гірничої електротехніки та автоматики ім. Р.М. Лейбова продовжили роботу над проектом