Навчальний візит науковців ДонНТУ до Університету Кінгстон (м. Лондон)

1

На початку травня 2019 року в Університеті Кінгстон (м. Лондон, Велика Британія) відбулись тренінги з політики інновацій та підприємництва у рамках Програми Creative Spark: підтримка підприємництва у системі освіти. Учасниками тренінгів стала команда ДонНТУ у складі: Ірина Швець, проректор з міжнародних зв’язків, Олександра Следь, керівник аспірантури і докторантури, Андрій Сурженко, […]

Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України: результати та перспективи реалізації в ДонНТУ

4

Проектна команда Донецького національного технічного університету у складі Ірини Швець, проректора з міжнародних зв’язків, Олександри Следь, завідувача докторантури, аспірантури та Євгена Збиковського, завідувача кафедри «Хімічні технології» взяла участь у підсумковій зустрічі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, започаткованої Британською Радою в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія).

Spark Enterprise Analytical Lab – нові можливості від Британської Ради та Університету Кінгстон Лондон

6

Студенти, викладачі та молоді науковці ДонНТУ будуть навчатися креативному підприємництву у провідних фахівців Великобританії. 26 лютого в університеті відбулася презентація Програми Creative Spark: підтримка підприємництва у системі освіти. Програма є п’ятирічною ініціативою Британської Ради, яка спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки […]

Нові можливості для студентів та молодих підприємців в рамках проекту Британської Ради «Creative Spark»

6

На початку 2018 р. Британська Рада започаткувала нову масштабну п’ятирічну ініціативу – Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти та оголосила конкурс партнерських проектів. У листопаді 2018 року програма Creative Spark підтримала 38 міжнародних партнерських проектів між вищими навчальними закладами та інституціями у секторі креативної економіки з Великої Британії та України, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану та Узбекистану. Наш проект SEAL (Spark Enterprise Analytical Lab) у партнерстві з Харківською медичною академією післядипломної освіти та Університетом Кінгстон (м. Лондон)  став одним із восьми українських проектів-переможців.

Презентація проекту ”CREATIVE SPARK Higher Education Enterprise Programme” в ДонНТУ

53014692 243086879931437 7665820662564388864 n   копия

Запрошуємо на презентацію спільного проекту Донецького національного технічного університету та Kingston University (London), що здійснюється в межах Програми Британської Ради CREATIVE SPARK Higher Education Enterprise Programme.

Зустріч відбудеться 26 лютого о 13:00 у малій похилій залі 3-го навчального корпусу ДонНТУ.

Аплікаційна форма для реєстрації на захід доступна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEyb2Lm-lQL2wnyU5Eg1nTs9LHVUoITCVapal1s3rWUddB-Q/viewform

Відкрий нові можливості разом із CREATIVE SPARK і ДонНТУ!