Представники Покровської міської ради відзначили подарунками переможців першого відкритого кібертурніру в м. Покровську “DonNTU Dota 2 Tournament 2019

27-4-2019    Події , Преміум-новина   84   
IMG 7223

Двадцять шостого квітня за участі адміністрації ДонНТУ та заступника міського голови Покровська Олени Олехнович і депутата міської ради Руслана Сукова пройшла урочиста церемонія нагородження переможців і призерів першого відкритого кібертурніру “DonNTU Dota 2 Tournament 2019”.

В ДонНТУ пройшов відкритий кіберспортивний турнір

1-4-2019    Події , Преміум-новина   153   
IMG 4742

З 23 по 30 березня у стінах Донецького національного технічного університету в рамках серії заходів All Digital Week і за підтримки порталу ESM.ZONE було проведено перший відкритий кібертурнір у м. Покровську “DonNTU Dota 2 Tournament 2019”.

Змагання проводилося на базі лабораторій GameHub кафедри прикладної математики та інформатики факультету комп’ютерних наук і технологій.

У турнірі взяли участь 14 команд, які представляли школи Покровська та Мирнограда, та 7 команд – від ДонНТУ. У фіналі зустрілися двоє команд-учасниць: університетська “Nasos Vicer” та збірна загальноосвітньої школи № 3 м. Покровська “Team Merciless”.

В ДонНТУ проходить фестиваль відеоігор

30-3-2019    Події , Преміум-новина   166   
2

У рамках проведення All Digital Week 29 березня в Донецькому національному технічному університеті розпочав свою роботу фестиваль відеоігор Game Art. Так, одна із аудиторій вишу на деякий час перетворилася на ігровий осередок, де всі охочі змогли подивитися на цікаві екземпляри відомих ретроконсолей Sega та Nintendo, надзвичайно популярних у 90-ті роки минулого століття, й на більш сучасні моделі: Xbox, Sony Play Station тощо. Та навіть більше: не просто побачити, а ще й пограти на них і зануритися у неповторні часи свого дитинства та юності.

ДонНТУ долучився до відзначення All Digital Week

28-3-2019    Події , Преміум-новина   132   
6

Період з 25 по 31 березня 2019 р. – час, коли по всій Європі відбуваються події, об’єднані в єдиний захід – All Digital Week.

All Digital Week – це загальноєвропейський захід, що проводиться щорічно в березні неурядовими організаціями та державними органами. Мета його проведення – надати людям інструменти та підходи для підвищення їхніх цифрових навичок, сприяти їх адаптації до сучасних вимог. Щорічно у заходах All Digital Week беруть участь близько 100 тисяч європейців. Вперше подія відбулася у 2010 році під назвою Get Online Week, з того часу її учасниками стало понад мільйон людей. Онлайн і оффлайн заходи проводяться у центрах цифрових компетенції, бібліотеках, школах, університетах, громадських центрах і некомерційних організаціях.

Цього року до подій All Digital Week залучився й Донецький національний технічний університет. Протягом тижня під лозунгом “Digital literacy for the old industrial region population“ було заплановано проведення трьох заходів: Gaming Spring School (25 березня 2019 р.), Digital skills for everybody (26-27 березня 2019 р.) та Digital Game Art Fest (29-30 березня 2019 р.).

В ДонНТУ розпочалася Весіння школа

26-3-2019    Події , Преміум-новина   119   
6

Розпочалися канікули, а це означає, що Донецький національний технічний університет вкотре підготував цікаву та насичену програму для школярів. Так, двадцять п’ятого березня для учнів загальноосвітніх шкіл №3 і 4 м. Покровська та Мирноградського НВК відкрила свої двері Весіння школа.

Запрошуємо долучитися до змагань із кіберспорту «DonNTU Dota2 Tournament 2019»

1-3-2019    Події   462   
FB banner v4 png
Запрошуємо студентів ДонНТУ та школярів Покровська та Мирнограда прийняти участь у змаганнях з кіберспорту «DonNTU Dota2 Tournament 2019».
 
Змагання відбудуться з 23 по 30 березня 2019 року на базі лабораторій «GameHub_DonNTU» кафедри прикладної математики та інформатики Донецького Національного Технічного Університету (м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2, ауд. 3.202, 3.314/1, 3.308) та при підтримці онлайн-порталу ESM.zone.
 
До складу команд допускаються здобувачі загальної середньої освіти віком від 14 років та студенти ДонНТУ будь-якої форми навчання.
 
Для участь у змаганні заповніть наступну онлайн форму: https://goo.gl/forms/XZeznz1haFToW7Ej2
 
Чекаємо на вас для цікавої боротьби! 

В ДонНТУ відбувся перший випуск магістрів спеціалізації «Програмне забезпечення мультимедійних систем для ігрових додатків»

20-12-2018    Події , Преміум-новина   381   
7

Протягом 17-го та 20-го грудня 2018 року вперше в історії ДонНТУ на кафедрі прикладної математики та інформатики факультету комп’ютерних наук і технологій пройшли захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціалізації «Програмне забезпечення мультимедійних систем для ігрових додатків». Спеціалізацію було відкрито в рамках спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» рішенням вченої ради ДонНТУ №3 від 29 вересня 2016 року для реалізації проекту Erasmus+ 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP “GameHub: Співробітництво між підприємствами та університетом в області ігрової індустрії в Україні”, учасником якого є Донецький національний технічний університет.

В ДонНТУ нагородили фіналістів кваліфікаційного етапу змагань з кіберспортивної дисципліни DOTA 2

9-11-2018    Преміум-новина , Студенту   225   
1 (2)

Євген Башков, проректор ДонНТУ з наукової роботи, керівник міжнародного проекту “GameHub: Співробітництво між підприємствами та університетом в області ігрової індустрії в Україні”, нагородив пам’ятними подарунками фіналістів кваліфікаційного етапу з кіберспортивної дисципліни DOTA 2 – команди Nasos Vincer (капітан – Едуард Калюжний) та Witchers (капітан – Олег Замковий), які пройшли онлайн-етап Всеукраїнських змагань із електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”.

В ДонНТУ пройшов кваліфікаційний етап змагань з кіберспортивної дисципліни DOTA 2

7-11-2018    Події , Преміум-новина   281   
IMG 4586

З першого по шосте листопада 2018 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшов кваліфікаційний етап з кіберспортивної дисципліни DOTA 2 для участі у Всеукраїнських змаганнях з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”.

Змагання з електронного спорту проводяться з метою залучення молоді до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, а також впровадження інноваційних підходів до розвитку спорту в закладах вищої освіти.

В ДонНТУ пройшла тестова підготовча гра з кіберспортивних дисциплін

30-10-2018    Преміум-новина , Студенту   318   
6

Двадцять дев’ятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшла тестова підготовча гра з кіберспортивних дисциплін для участі у Всеукраїнських змаганнях з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”. Тестова гра була проведена з кіберспортивної дисципліни DOTA 2. Учасниками стали чотири команди, до складу яких увійшли студенти факультетів […]