Підсумки проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»

АМ для унiв 2

19 лютого 2019 року у місті Київ Британська Рада в Україні провела заключний захід в рамках проекту «Англійська мова для університетів», який тривав п’ять років. На заході були присутні: міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, керівник програм з англійської мови Саймон Етертон, менеджер проекту «Англійська мова для університетів» Жанна Севастьянова, а також координатори проекту із 32 університетів-учасників та завідувачі кафедр, на яких викладається англійська мова за професійним спрямуванням. В заключному заході від ДонНТУ прийняла участь Марина Кабанець, завідувач кафедри мовної підготовки.

Симпозіум викладачів англійської мови професійного спрямування за проектом Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»

МП симп 3

22 – 24 листопада в місті Київ відбувся Симпозіум викладачів англійської мови професійного спрямування (National Symposium on Excellence in Internationalisation and ESP in Higher Education) в рамках проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів». Учасниками проекту наразі є 32 університети України, представники яких зібрались, щоб поділитися досвідом упровадження інновацій та нових підходів до викладання англійської мови професійного спрямування. ДонНТУ на симпозіумі представляла завідувач кафедри мовної підготовки Марина Кабанець.

Проект Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»

CiVELT 2 1

З 19 по 25 лютого співробітники кафедри мовної підготовки взяли участь у черговій Зимовій школі професійної майстерності для викладачів англійської мови професійного спрямування. Завідувач кафедри Кабанець Марина Миколаївна та заступник декана ФКІТАЕР, доцент кафедри Золотарьова Оксана Вікторівна пройшли тренінг у рамках проекту “Англійська мова для університетів” Британської Ради в Україні. Захід відбувся у Львові, де протягом тижня викладачі провідних університетів України опрацьовували сучасні підходи до викладання англійської мови майбутнім фахівцям різних спеціальностей.

“Англійська для університетів”:  участь викладачів ДонНТУ у проекті Британської Ради

Навесні 2017 року університет приєднався до проекту “Англійська для університетів”

В липні цього року викладачі ДонНТУ взяли участь у роботі чергової літньої школи, організованої Британською Радою в рамках проекту, наповнивши літню відпустку інтенсивною та захоплюючою роботою задля професійного вдосконалення. Наразі участь ДонНТУ у проекті була націлена на дві основних групи: викладачів англійської для спеціальних цілей (ESP) та викладачів спеціальних дисциплін, які використовують англійську мову як мову навчання (EMI). До участі в літній школі було запрошено 9 викладачів ДонНТУ за напрямками підготовки: ATE (Academic Teaching Excellence) та CiVELT: Essentials (Certificate in Vocational English Language Teaching).