Корисні посилання

gorizont

Програма «Горизонт-2020» дозволяє полегшити виконання науково-дослідних та інноваційних робіт і підвищити їх ефективність. Програма «Горизонт-2020» зосереджує основне фінансування на трьох пріоритетних напрямках: передова наука, лідерство у промисловості, суспільні виклики.

http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/

 

eu_flag_tempus_2-copy-300x300Національний Темпус офіс в Україні фінансує міжуніверситетську співпрацю в сфері розробки та вдосконалення навчальних програм, управління університетами, взаємодії науковців та громадянського суспільства, партнерство освіти і бізнесу, а також структурні реформи в сфері вищої освіти.

http://www.tempus.org.ua/

 

erasmusНаціональний Еразмус+ офіс в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ТЕМПУС, ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.

http://erasmusplus.org.ua/

 

mauМіжнародна асоціація університетів об’єднує заклади вищої професійної освіти у 150 країнах і співпрацює з різноманітними міжнародними, регіональними та національними органами. Організовує регулярні тематичні конференції та симпозіуми, що повязані з проблемами і тенденціями развитку вищої освіти, в співпраці з міжнародними організаціями.

http://www.iauaiu.net/

 

br

Британська Рада в Україні покликана розвивати співробітництво в галузі освіти, культури та мистецтва між Великою Британією та іншими країнами.

http://www.britishcouncil.org.ua/

 

cfНаціональна агенція з питань вищої освіти у Франції допомогає обрати освітню програму, знайти фінансування та зорієнтуватись у всіх практичних питаннях щодо навчання у Франції.

http://www.ukraine.campusfrance.org/

 

daad

Німецька служба академічних обмінів, DAAD є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

http://www.daad.org.ua/ukr/stipendien.htm

 

s_f

Посольствo Франції організує короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців. Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

http://www.ambafrance-ua.org/-Stipendiiyi-Posol-stva-Franciiyi-