Міжнародна діяльність

6 1
Візит делегації  до Кайзерслаутерна
previous arrow
next arrow
Slider

Проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ

Швець Ірина Борисівна

тел.:+380 99 2208813

 

Виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародних зв’язків

Верещак Оксана Павлівна

тел.:+380 95 4550610

Співпраця за проектом Еразмус+ триває: нові тренінги з цифрової компетентності в Педагогічному університеті (м. Краків, Польща)

5

З 18 по 21 березня 2019 року в Педагогічному університеті ім. Комісії народної освіти (м. Краків, Польща) відбулися тренінги, передбачені планом виконання проекту “Рамкова структура цифрових компетенцій для українських вчителів та інших громадян (dComFra)”, у роботі яких взяли участь викладачі з ДонНТУ: доцент кафедри прикладної математики та інформатики Наталя Костюкова, доцент кафедри комп’ютерної інженерії Сергій Цололо та старший викладач цієї ж кафедри Юлія Дікова.

В ДонНТУ пройшли інформаційно-просвітницькі тренінги в рамках проекту «Вода: життя чи небезпека?» за програмою Британської Ради Active Citizens Ukraine

3

П’ятнадцятого та двадцять восьмого березня у рамках програми Британської Ради Active Citizens Ukraine відбулися інформаційні тренінги «Вода: життя чи небезпека?» для школярів сьомого класу Родинської загальноосвітньої школи та третього класу Мирноградської гімназії. Всі події, що проходили у лабораторії води ДонНТУ, були присвячені ознайомленню школярів із цінністю питної води та небезпекою споживання забрудненої води.

Захід реалізувався в рамках напрямку «Соціальна згуртованість» за проектом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та адміністрування громадської організації «Добропільский центр молоді «ДОБРО».

Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України: результати та перспективи реалізації в ДонНТУ

4

Проектна команда Донецького національного технічного університету у складі Ірини Швець, проректора з міжнародних зв’язків, Олександри Следь, завідувача докторантури, аспірантури та Євгена Збиковського, завідувача кафедри «Хімічні технології» взяла участь у підсумковій зустрічі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, започаткованої Британською Радою в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія).

Підсумки проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»

АМ для унiв 2

19 лютого 2019 року у місті Київ Британська Рада в Україні провела заключний захід в рамках проекту «Англійська мова для університетів», який тривав п’ять років. На заході були присутні: міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, керівник програм з англійської мови Саймон Етертон, менеджер проекту «Англійська мова для університетів» Жанна Севастьянова, а також координатори проекту із 32 університетів-учасників та завідувачі кафедр, на яких викладається англійська мова за професійним спрямуванням. В заключному заході від ДонНТУ прийняла участь Марина Кабанець, завідувач кафедри мовної підготовки.

Spark Enterprise Analytical Lab – нові можливості від Британської Ради та Університету Кінгстон Лондон

6

Студенти, викладачі та молоді науковці ДонНТУ будуть навчатися креативному підприємництву у провідних фахівців Великобританії. 26 лютого в університеті відбулася презентація Програми Creative Spark: підтримка підприємництва у системі освіти. Програма є п’ятирічною ініціативою Британської Ради, яка спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки […]

Наукове стажування в Академії Ignatianum (м. Краків, Польща)

3 (1)

10-16 лютого 2019 року у рамках програми академічної мобільності для українських викладачів було організовано міжнародне наукове стажування за тематичним напрямом «Обмін досвідом наукових досліджень та організації навчального процесу в економіці, управлінні, праві (активні методи навчання)» в Академії Ignatianum у м. Краків (Польща). Від ДонНТУ у стажуванні прийняла участь Наталія Подлужна, доцент кафедри менеджменту і державного управління.

Візит до Штутгартського університету: інтерв’ю з ректором ДонНТУ Я.О. Ляшком

6

Представляємо до Вашої уваги інтерв’ю з ректором ДонНТУ, доктором економічних наук, професором Ляшком Ярославом Олександровичем. Делегація ДонНТУ нещодавно відвідала Штутгартський університет, де провела зустрічі з німецькими колегами та обговорила економічні аспекти наукової співпраці між технічними університетами в галузі високопродуктивних обчислень в автоматизації та динамічних системах.

Візит відбувся у рамках міжнародного співробітництва між Донецьким національним технічним університетом та Штутгартським університетом (Німеччина) на запрошення Міхаеля Вайріха, професора, доктора технічних наук, почесного доктора ДонНТУ, директора Інституту автоматизації та систем програмного забезпечення

Нові можливості для студентів та молодих підприємців в рамках проекту Британської Ради «Creative Spark»

6

На початку 2018 р. Британська Рада започаткувала нову масштабну п’ятирічну ініціативу – Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти та оголосила конкурс партнерських проектів. У листопаді 2018 року програма Creative Spark підтримала 38 міжнародних партнерських проектів між вищими навчальними закладами та інституціями у секторі креативної економіки з Великої Британії та України, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану та Узбекистану. Наш проект SEAL (Spark Enterprise Analytical Lab) у партнерстві з Харківською медичною академією післядипломної освіти та Університетом Кінгстон (м. Лондон)  став одним із восьми українських проектів-переможців.

Вивчення європейського досвіду з цифрових компетенцій на тренінгах в литовському університеті

photo 2

З 18 по 22 лютого 2019 року в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) відбулися перші тренінги, передбачені планом виконання проекту “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens” (598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP), у роботі яких взяли участь викладачі ДонНТУ: О. Дмитрієва, професор, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики, доценти цієї кафедри […]

Презентація проекту ”CREATIVE SPARK Higher Education Enterprise Programme” в ДонНТУ

53014692 243086879931437 7665820662564388864 n   копия

Запрошуємо на презентацію спільного проекту Донецького національного технічного університету та Kingston University (London), що здійснюється в межах Програми Британської Ради CREATIVE SPARK Higher Education Enterprise Programme.

Зустріч відбудеться 26 лютого о 13:00 у малій похилій залі 3-го навчального корпусу ДонНТУ.

Аплікаційна форма для реєстрації на захід доступна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEyb2Lm-lQL2wnyU5Eg1nTs9LHVUoITCVapal1s3rWUddB-Q/viewform

Відкрий нові можливості разом із CREATIVE SPARK і ДонНТУ!

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930