Wiki-марафон у Покровську

31-1-2018    Бібліотека , Преміум-новина    411   

Тридцяте січня – День народження української Вікіпедії. Саме цього дня до Покровська завітав один із волонтерів Вікіпедії Антон Обожін.

Антон – не перший вікіпедист, який завітав до Донецького національного технічного університету. У період з 2 по 3 грудня 2017 року Левон Азізян, Леонід Овчаренко та Ігор Туржанський вже розповідали про історію розвитку цього джерела та провели перший тренінг із користування Вікіпедією.

Знайомство із містом Антон розпочалося з екскурсії місцевою шахтою. «Я дуже вражений колоритом міста. Є різноманітні містечка з різною інфраструктурою. Покровськ відноситься до містечок шахтарського типу. Тут багато підприємств, які співпрацюють із шахтами. Це цікаво, це захоплює», – поділився своїми враженнями волонтер.

Під час тренінгу Антон, попри свій доволі молодий вік, вільно спілкувався із аудиторією, легко доносив інформацію до слухачів.

«Я проводив тренінги у Києві, але це мій перший досвід роботи в іншому місті, в іншій частині України. Якщо чесно, я дуже задоволений кінцевим результатом», підсумував Антон по закінченні тренінгу.

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15