У бібліотеці ДонНТУ пройшла інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд»

26-4-2019    Бібліотека , Преміум-новина    60

Напередодні відзначення 33-ї річниці страшної аварії на Чорнобильській АЕС у науково-технічній бібліотеці Донецького національного технічного університету для студентів ДонНТУ та ІІ було проведено інформаційну годину «Чорнобиль. Історія поряд».

Найбільша катастрофа в історії ядерної енергетики стала причиною смерті десятків тисяч людей. Сотні ліквідаторів отримали променеві хвороби, стали інвалідами або померли, тисячі простих людей втратили здоров’я від наслідків отриманої радіації. За силою впливу Чорнобильську аварію порівнюють з еквівалентом 500 атомних бомб, скинутих на Хіросіму. А зона відчуження досі, три десятки років потому, непридатна для проживання.

Під час заходу присутнім нагадали ключові моменти аварії, після чого власними історіями поділилися запрошені гості – Олександр Волков і Геннадій Чеботарьов, ліквідатори наслідків аварій на ЧАЕС, а також співробітники бібліотеки. Молодь із захоплення слухала розповіді очевидців і задавала запитання.

По завершенні студенти подякували доповідачам, а вони, у свою чергу, побажали, аби молоде покоління ніколи не знало подібних лих.

,