На базі бібліотеки ДонНТУ пройшла зустріч з представниками Товариства «Знання» України

23-4-2019    Бібліотека , Події    84

Двадцять третього квітня на базі науково-технічної бібліотеки Донецького національного технічного університету пройшла зустріч студентів і співробітників із Василем Кушерцем, головою правління Товариства «Знання» України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором філософських наук, професором, Дмитром Єсипенком головним редактором журналу, кандидатом філософських наук, заслуженим працівником культури України, та Людмилою Чечель, лауреатом мистецької премії «Київ» імені Анатолія Москаленка в галузі журналістики, почесним членом Міжнародного благодійного фонду «Духовна спадщина». Модератором виступив Володимир Алтухов, член президії Товариства «знання» України, голова правління покровської міської організації товариства, старший викладач кафедри мовної підготовки ДонНТУ.

Під час зустрічі гості презентували науково-популярний журнал Товариства «Знання» «Наука і суспільство», а також обговорили питання просвітницької діяльності у розрізі викликів сьогодення,інформаційне забезпечення гуманізації ментального  та мовно-культурного простору прифронтових міст України.

По закінченні заходу найбільш активні учасники були відзначені пам’ятними подарунками. Ряд видань були передані безпосередньо до бібліотеки університету.

, ,