Представники ДонНТУ взяли участь у прес-ланчі «Особливості вступної кампанії 2019 для абітурієнтів із непідконтрольних Уряду України територій Донецької та Луганської областей»

5-6-2019    Вступнику , Преміум-новина    86

61674952 623357408173684 2835093128812167168 nЧетвертого липня 2019 р. на базі вільного простору “Halabuda” у місті Маріуполь відбувся прес-ланч «Без паспорта, атестата, ЗНО. Особливості вступної кампанії 2019 для абітурієнтів із непідконтрольних Уряду України територій Донецької та Луганської областей і територій вздовж лінії розмежування».

Організаторами заходу виступили ГО «Фонд «Відкрита політика» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Донецькою обласною державною адміністрацією та за підтримки UNICEF Ukraine.

У зустрічі взяли участь студенти переміщених ЗВО, представники освітніх центрів «Донбас-Україна», а також  Ірина Жданова, виконавчий директор ГО «Фонд «Відкрита політика», та Світлана Кретович, начальник головного управління вищої освіти МОН України.

Донецький національний технічний університет на прес-ланчі представляли Анна Марина, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, керівник Освітнього центру «Донбас-Україна», та двоє студентів: Богдан Панасенко (факультет економіки та менеджменту) та Юлія Гололобова (факультет МЕХТ).

Зокрема, присутня молодь із таких закладів освіти, як ДонНТУ, Донецький юридичний інститут МВС України, Приазовський державний технічний університет, Маріупольський державний університет, Маріупольський будівельний коледж, поділилася власними успішними історіями вступу до ЗВО через освітні центри, а також розповіла про навчання в обраних вишах і активне поза навчальне студентське життя.

Серед іншого, під час заходу пролунала також інформація про важливі дати вступної кампанії для абітурієнтів з непідконтрольних територій і тих, хто проживає вздовж «лінії зіткнення».

,