Вітаємо Єлизавету Древаль з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

31-3-2017    Вітаємо , Події    474   

23 березня 2017 року у Національному авіаційному університеті (м. Київ) проходила підсумкова наукова-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Хімічні технології». У першому турі конкурсу взяли участь більш 80 студентських наукових робіт з практично всіх вищих навчальних закладів України, які здійснюють підготовку фахівців з напряму «Хімічні технології». До другого тура конкурсу було відібрано 20 найкращих робіт, серед яких була наукова робота студентки групи ХТм-15 Єлизавети Древаль під назвою «Вивчення ефективності мінерального волокна як матеріалу для очищення стічних вод від ароматичних вуглеводнів».

Керівники наукової роботи – викладачі кафедри «Хімічні технології»: доцент, к.т.н. Крутько І.Г. та завідувач кафедри, к.т.н. Збиковський Є.І.

Всі представлені на підсумковий конкурс роботи студентів мали дуже високий науково-практичний рівень. Водночас оцінку робіт здійснювало надзвичайно представницьке журі, до складу якого увішло18 фахівців з різних університетів України, відомих в галузі хімічних технологій. Але, незважаючи на ці обставини та природне хвилювання під час виступу, Єлизавета зробила змістовну доповідь та обґрунтовано відповіла на всі запитання членів журі. Наукова робота Єлизавети зацікавила всіх присутніх на засіданні та нікого не залишила байдужим Такий успіх доповіді був не випадковим: Єлизавета представила новітні результати досліджень, що було отримано на унікальному лабораторному обладнанні, яким вона мала згоду користуватися під час навчання за програмою подвійних дипломів в університеті Ла-Корунья (м. Ла-Корунья, Іспанія).

Взагалі слід відзначити високий професіоналізм, об’єктивність, доброзичливість членів журі, а також високий рівень наукової дискусії під час обговорення доповідей учасників конкурсу. 

Наукова робота Єлизавети Древаль отримала гідну оцінку членів журі і була визнана переможцем та нагороджена дипломом III ступеню.

Колектив кафедри «Хімічні технології» вітає свою вихованку Єлизавету Древаль з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і бажає нових наукових досягнень і творчого натхнення!

Колектив кафедри «Хімічні технології»