Вітаємо студентів гірничого факультету!

28-3-2017    Вітаємо , Студенту    474   

Вітаємо!

 

Вітаємо студентів гірничого факультету Донецького національного технічного університету з успішним виступом на всеукраїнських (міжнародних) олімпіадах і конкурсах наукових робіт!

 

Олег Яковенко – нагороджений дипломом ІІ ступеню в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з технічних наук 2016/2017 н.р. з напряму «Гірництво» в номінації «Розробка родовищ і видобування корисних копалин», «Підземна розробка родовищ корисних копалин».

 

 

Ірина Коваленко – нагороджена грамотою за ІІІ місце в обласному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів вищої освіти з нефілологічних спеціальностей (ВНЗ III-IV рівнів акредитації) та грамотою за перемогу в першому турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова» в номінації «Кращий знавець ділової документації».

 

Катерина Васильєва – нагороджена дипломом за ІІ місце в групі ВНЗ зі спеціальністю «Охорона праці» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист».

Бажаємо молоді подальших успіхів і перемог!