Вітаємо Леоніда Макарова з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

3-4-2017    Вітаємо    1029   

З 29 по 31 березня 2017 року у Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова проходила підсумкова наукова-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук. На конкурс було подано 77 студентських наукових робіт з різних ВНЗ України. За результатами попереднього рецензування 6 робіт були відхилені за наявністю плагіату, інші – не пройшли критичного мінімуму в попередній оцінці, а автори 35 робіт (з оцінкою вище 75 балів) були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, яка проходила на базі філософського факультету Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. Серед них був магістрант спеціальності «Релігієзнавство» (група ФіРм-15) ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» Леонід Макаров з роботою на тему «Практики іконошанування в історії християнської церкви».

 Науковий керівник – завідувач кафедри філософії, доктор богословських наук, кандидат філософських наук, професор Микола Нікульчев. 

Всі представлені на заключний етап конкурсу студентські роботи мали доволі високий науковий рівень. Оцінку робіт здійснювала галузева конкурсна комісія, до складу якої увійшло 17 відомих в галузі філософських наук фахівців з різних куточків України. Зокрема Коваль І. М. – голова галузевої конкурсної комісії, ректор Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, доктор політичних наук, професор; Конверський А. Є. – заступник голови галузевої конкурсної комісії, голова науково-методичної ради МОН з філософії, декан філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філософських наук, академік НАН України; Пролеєв С. В. – заступник голови галузевої конкурсної комісії, провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія, доктор філософських наук, професор; Карпенко І. В. – член галузевої конкурсної комісії, декан філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктор філософських наук, професор та ще багато інших видатних філософів.

Леонід Макаров з честю презентував свою роботу, а також вправно впорався з питаннями членів конкурсної комісії. Треба сказати, що його виступ справив враження на членів журі та не залишив байдужим жодного з присутніх конкурсантів.

Наукова робота Леоніда Макарова отримала високу оцінку, а її виконавець – нагороджений дипломом III ступеню.

Колектив кафедри філософії вітає свого магістранта Леоніда Макарова з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і бажає нових наукових досягнень і творчого натхнення!

 

Завідувач кафедри філософії,
д. богосл. н., к. філос. н.,
професор Микола Нікульчев

, ,