Студент факультету МЕХТ став призером Всеукраїнської олімпіади  (12-4-2017)

Дмитро Моць, студент групи ЕКОЛ-13 факультету машинобудування, екології та хімічних технологій, протягом 5-7 квітня 2017 року представляв Донецький національний технічний університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека». Науковим керівником Дмитра виступила Олена Леонідівна Зав`ялова, кандидат технічних наук, доцент кафедри природоохоронної діяльності ДонНТУ.

Захід проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. М.  Остроградського, який зібрав у своїх стінах 50 студентів із різних вишів України.

Власне ж олімпіада складалася із трьох етапів: перші два з них містили тести, а останній – задачі. За словами Дмитра, всі представлені завдання не були легкими, однак, саме вирішення задач виявилося найскладнішим, адже вони містили матеріал, що виходив далеко за межі навчального.

Тим не менше, хлопець не розгубився і доклав максимум зусиль, аби гідно представити рідний університет. Як результат – почесне 3 місце та диплом ІІІ ступеня, а також маса приємних вражень і емоцій від відвідування красивого міста та вдалого виступу на олімпіаді.

Щиро вітаємо Дмитра та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу