Студент ДонНТУ став одним зі 100 переможців конкурсу «Авіатор 2017»  (12-4-2017)

Дванадцятого квітня, у всесвітній День авіації та космонавтики, благодійний Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголосив імена переможців.

Конкурс покликаний підтримати студентів технічних спеціальностей з усієї України та заохотити кращих з них поїздками на міжнародні профільні виставки до Франції та Великобританії.

Студенти Донецького національного технічного університету  також брали активну участь у конкурсі. Двоє з них – Максим Лебединський (ФКІТАЕР) і Андрій Бардаков (ФКНТ) дійшли навіть до п’ятого етапу та їздили до Харкова, де проходив захист їх власних проектів перед компетентним журі.

За результатами очного туру, Андрій Бардаков, ст. гр. КІ-14б, увійшов до числа ста переможців.

«Представлений мною проект полягав у поданні концепції мікропроцесорної системи управління сегментами крила зі змінним профілем. Захищати його було нескладно. Набагато складніше було його створити. Певних складнощів додало також обмеження за часом, що виділявся на доповідь (всього 5 хвилин). Що ж до конкуренції, я її не відчував, оскільки ми не чули доповідей інших учасників. Так, дещо страшно було виступати перед журі, до складу якого входили представники авіації, конструкторських бюро, однак, все вдалося. Також хочу висловити величезну подяку Василю Петровичу Блощицькому, без якого моя участь у конкурсі була б неможливою», – ділиться враженнями Андрій.

Уже в червні щасливчики відправляться до Франції, де проведуть чотири незабутні дні: на них очікує відвідування Ле Бурже, спілкування з однолітками з інших країн і кращими фахівцями світової авіаційної спільноти.

Колектив ДонНТУ щиро вітає переможця та пишається тим, що в університеті навчається така талановита молодь!