Студент ДонНТУ – фіналіст програми від компанії Хуавей

Щиро вітаємо студента ДонНТУ Максима Лебединського (ФКІТАЕР) з потраплянням до 10-ки найкращих у програмі «Насіння для майбутнього 2017» від компанії Хуавей Україна! У якості заохочення на переможців чекає двотижнева поїздка до Китаю (Пекін і Шеньчжень) для ознайомлення із новітніми телекомунікаційними технологіями.

Максим Лебединський – студент першого курсу магістратури Донецького національного технічного університету за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка». Під час навчання в ДонНТУ неодноразово брав участь у олімпіадах, конференціях і наукових виставках. У 2016 році здобув 3 місце за перемогу у фіналі Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe-2016» у конкурсі “Кращий диплом з інформаційної безпеки”.

Також був учасником наступних заходів: соціальний мейкатон у Гараж Хабі з проектом Smart Care, що проводився з 31 березня по 2 квітня 2017 року; хакатон зі сфери e-health, де з проектом Smart Care посів 3 місце; конкурс з телекомунікацій  «Професіонали майбутнього 2017» від компанії МТС; Всеукраїнський фестиваль інновацій, що проходив у Київському національному університеті ім. Т. Шевченко; науково-практична конференція «ТАК».

Також Максим бере активну участь у студентському житті: розробляє стартапи та є діючим резидентом Молодіжного Хабу ДонНТУ та YEP.

За інформацією ФКІТАЕР

, ,