Щиро вітаємо з високою нагородою!

11-4-2018    Вітаємо , Події    303

Certificate

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» з 15 по 17 березня 2018 року прийняв участь у конкурсі з номінацій «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та «Лідер вищої освіти України» Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Сьомої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».

У номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» був нагороджений вищим призом виставки – ГРАН ПРІ. Цю високу нагороду НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» отримав у тому числи за навчальний посібник: «Вступ до фаху з електроніки та комп’ютерної інженерії: навч. посіб. / А.А. Зорі, В.М. Лукашенко, В.М. Співак та ін.; під заг. ред. О.В. Вовни. – Покровськ: ДВНЗ «ДонНТУ», 2016. – 312 с. (ISBN 978-966-377-198-4)».

Щиро вітаємо співробітників навчального посібника: завідувача кафедри електронної техніки, д.т.н., доц., Вовну О.В. та професора кафедри електронної техніки, д.т.н., проф., Зорі А.А. Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» з високою нагородою, дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на подальшу роботу в освітянській та науковій діяльності.

Обложка книга