Щиро вітаємо з перемогою Єну Ліану

25-4-2018    Вітаємо , Преміум-новина    1213

Щиро вітаємо з перемогою Єну Ліану, студентку групи УПЕПм-17 з перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління персоналом та економіка праці» 16-17 квітня 2018 року з науковою роботою: «Запобігання синдрому професійного вигорання на підприємстві».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» Швець Ірина Борисівна.

Конкурс проходив у Тернопільському національному економічному університеті, який є одним із лідерів серед економічних вищих навчальних закладів України. Під час підсумкової науково-практичної конференції було розглянуто 26 наукових робіт, виступили 29 студентів-авторів із 19 закладів вищої освіти. Доповідь Ліани була останньою, проте довге очікування і хвилювання не завадило зробити ґрунтовну доповідь та відповісти на численні запитання членів комісії. За перемогу у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Ліана була нагороджена дипломом III ступеня. За словами самої учасниці конкурсу, у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт вона вперше взяла участь, тому була дуже рада, що перед вимогливими членами журі, високоповажними науковцями з вищих навчальних закладів усієї України та перед ровесниками підтвердила свої знання.

Ліана Єна: Незважаючи на дуже щільний графік роботи, під час заключної конференції студенти мали змогу поспілкуватися із студентами та викладачами різних університетів, поділитися враженнями, почути цікаві доповіді та поринути в атмосферу справжнього наукового форуму. Подібні заходи є необхідними для підготовки фахівців високого рівня, на яких у майбутньому буде покладено складне завдання економічного, соціального і культурного відновлення. Тернопіль – неймовірно красиве та затишне місто. Мені воно дуже сподобалося, особливо – природа, адже у місті є величезна кількість парків: парк імені Тараса Шевченка, Національного відродження, гідропарк «Топільче», Старий парк. Як і в кожному західноукраїнському місті, у Тернополі є свій замок. Щодо пам’ятників, то їх у цьому місті більше двадцяти. Я впевнена, що Тернопіль неодмінно зачарує кожного, хто ступить на його предковічну  землю та пройде  затишними вуличками.

Від усього колективу кафедри менеджменту ми бажаємо Ліані подальших успіхів на шляху подолання наукових висот, нових здобутків та перемог!

Колектив кафедри менеджменту