Щиро вітаємо І.С. Лактіонова – лауреата обласного конкурсу «Молода людина року 2017»!  (25-6-2017)

Двадцять третього червня 2017 р. у м. Краматорськ пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода людина року».

Даний захід є традиційним і проводиться управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в межах реалізації державної молодіжної політики в Донецькій області та з нагоди святкування Дня молоді.

Мета конкурсу – відзначення та підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі.

Учасниками можуть стати громадяни України віком від 14 до 35 років, які працюють або проживають у Донецькій області.

Що ж до результатів, фіналістами конкурсу стали сімнадцять осіб із різних міст Донецької області: громадські діячі, вчені, рятувальники, металурги, машинобудівельники, лікарі, журналісти тощо. Молоді люди були відзначені почесними грамотами та пам’ятними подарунками.

Приємно відзначити, що І.С. Лактіонов, кандидат технічних наук, доцент кафедри електронної техніки факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ, став переможцем в номінації «Молодий вчений року».

Колектив Донецького національного технічного університету щиро вітає Івана Сергійовича та бажає нових досягнень на ниві наукової роботи.