ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТА

Зустріч представників Ради студентського самоврядування ДонНТУ з представниками самоврядування шкіл

ДонНТУ

Сьогодні, 15.11.18 р. о 14.00 в Молодіжному Хабі відбудеться зустріч представників Ради студентського самоврядування ДонНТУ з представниками самоврядування шкіл № 3, 9, 12 та НВК № 1 м. Покровська.

Читати далі

15-11-2018    Категорія: Події    11   

В ДонНТУ пройшли збори оновленої ради студентського самоврядування

3

В Донецькому національному технічному університеті на базі Молодіжного Хабу пройшли збори оновленого складу ради студентського самоврядування. Захід відбувся за участю представників підрозділу з організації виховної роботи студентів, проректора з науково-педагогічної роботи В. Воропаєвої та безпосередньо голів профільних комісій РСС ДонНТУ. Антон Бензарь, голова ради, виступив із привітальною промовою та окреслив […]

Читати далі

7-11-2018    Категорія: Преміум-новина    42   

Активісти ДонНТУ презентували свої ідеї на конкурсі соціальних проектів «Від мрій до дій» від організації U-Report

129

Від ДонНТУ для участі було відібрано двох учасників: студента факультету економіки та менеджменту Богдана Мироненко та студентку гірничого факультету Катерину Галузу.

Для присутньої молоді були проведені воркшопи та лекції, а також організовано роботу з менторами. Після отримання нової інформації та рекомендацій команди змогли доопрацювати свої проекти та подати кінцевий результат на розгляд компетентному журі. Основними напрямами представлених проектів були екологія, участь молоді у суспільному житті, освіта та культура.

Читати далі

7-11-2018    Категорія: Преміум-новина    31   

Студенти ДонНТУ взяли участь у регіональному форумі «Зміни починаються з тебе»

1

Двадцять сьомого жовтня у м. Бахмут відбувся регіональний студентський форум «Зміни починаються з тебе», організатором якого виступила громадська організація «Бахмутська фортеця». Цей форум став завершальним етапом проекту «Школа юного громадянина», який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту є підвищення громадянської активності студентської молоді.

Від ДонНТУ в форумі взяли участь студентки гірничого факультету Ольга Сильченко та Олександра Рябуха, а також студент ФКІТАЕР Олександр Чумаченко. Загалом, захід зібрав студентів із вишів Маріуполя, Костянтинівки, Сум, Покровська та Бахмуту.

Читати далі

7-11-2018    Категорія: Преміум-новина    30   

Приймаються заявки на участь у пршості Донецького національного технічного університету з ВОЛЕЙБОЛУ.

ДонНТУ

УВАГА!

Приймаються заявки на участь у Першості Донецького національного технічного університету з ВОЛЕЙБОЛУ.

Змагання проводитимуться в ауд. 1.110 (велика спортивна зала).

До участі допускаються збірні команди студентів, що навчаються в ДонНТУ, Індустріальному інституті, а також змішані.

Орієнтовна дата початку змагань 20.11.2018р.

Останній день надання заявок – 16.11.2018р. до 13.00. Заявки приймаються за зразком, що розташований на стенді біля спортивної зали.

Читати далі

7-11-2018    Категорія: express    23   

Участь представників ДонНТУ в ХI Всеукраїнському форумі студентського самоврядування

LEO9894

З 17 по 20 жовтня 2018 року в м. Суми проходив ХI Всеукраїнський форум студентського самоврядування, в якому взяли участь більше 200 студентів з усієї України. Учасниками заходу були і студенти ДонНТУ: голова ради студентського самоврядування Антон Бензарь (ФКІТАЕР) і Катерина Галуза (ГФ). Протягом чотирьох насичених днів на студентів чекала […]

Читати далі

1-11-2018    Категорія: Преміум-новина    71   
Page 1 of 1612345...Остання »