ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТА

Організаційні збори першокурсників ФMЕХТ

4

Дванадцятого вересня на факультеті машинобудування, екології та хімічних технологій пройшли завершальні збори першокурсників ДонНТУ.

Порядок денний і дійові особи заходу залишилися традиційними: проректор з науково-педагогічної роботи В.Я. Воропаєва, представники відділу з організації виховної роботи студентів і ради студентського самоврядування ФМЕХТ.

Першокурсникам розповіли про особливості навчального процесу, структури вишу та їх роботу, громадське та спортивне життя вишу, можливості для розкриття творчого потенціалу студентів і закликали молодь бути активною та відповідально відноситися до навчання в цілому.

Читати далі

13-9-2018    Категорія: Преміум-новина    66   

Організаційні збори факультету КІTАЕР

1 (1)

Одинадцятого вересня на факультеті КІТАЕР пройшли організаційні збори першокурсників.

В.Я. Воропаєва, проректор з науково-педагогічної роботи, виступила з традиційною напутньою промовою про важливість навчання та активної участі в позанавчальному житті, закликаючи молодь бути серйозними та розсудливими.

Яна Кот, заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів, розповіла про діяльність самоврядування, організацію різноманітних заходів і спортивних змагань, про функціонування Молодіжного Хабу та інші можливості, які відкриваються перед молоддю.

Також слово надали голові ради студентського самоврядування ФКІТАЕР Анастасії Лабузовій, яка розповіла про дебют першокурсника, та декану Е.А. Петеліну, який акцентував увагу на особливостях навчального процесу та додатково роз’яснив порядок розрахунку стипендій і його нюанси.

Читати далі

11-9-2018    Категорія: Преміум-новина    110   

Організаційні збори першокурсників факультету економіки та менеджменту

1

Перед студентами традиційно виступила проектор з науково-педагогічної роботи В.Я. Воропаєва. Вікторія Яківна повідала новоспеченим студентам про особливості та тонкощі навчального процесу, про університетське життя та його відмінності від школи. Не забула вона розповісти і про позанавчальне життя та можливості участі в різноманітних заходах, конкурсах і програмах. Окремо торкнулися проектів, націлених на економістів і менеджерів. Проректор закликала молодь бути активною та не сидіти на одному місці, всіляко розвивати свої здібності й таланти.

Представники підрозділу з організації виховної роботи студентів детально розповіли про сутність студради та численні аспекти її діяльності, а факультетські активісти повідали про дебют першокурсника та в загальних рисах окреслили масштаби майбутньої підготовки до нього.

Читати далі

11-9-2018    Категорія: Події    98   

Організаційні збори першокурсників гірничого факультету

3 (1)

Десятого вересня в Донецькому національному технічному університеті пройшли організаційні збори студентів першого курсу гірничого факультету.

Яна Кот, заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів, розповіла присутнім про діяльність студентського самоврядування, про події та заходи, які воно організовує, а також про можливості участі в різноманітних поїздках, обмінних візитах і спортивних змаганнях. Окрему увагу звернули на дебют першокурсника та значення цієї події в житті кожного студента.

Читати далі

10-9-2018    Категорія: Події    84   

В ДонНТУ пройшов організаційний збір першокурсників ФKНТ

5 (1)

П’ятого вересня у великій похилій залі Донецького національного технічного університету відбувся організаційний збір першокурсників факультету комп’ютерних наук і технологій за участі представників підрозділу з організації виховної роботи студентів, проректора з науково-педагогічної роботи В.Я. Воропаєвої та голови РСС ФКНТ Дар’ї Полуніної.

Читати далі

5-9-2018    Категорія: Преміум-новина    111   

Молодіжна хвиля – 2018

2

Щорічно до Дня незалежності України в м. Святогірськ відбувається обласний зліт молоді Донеччини «Молодіжна хвиля». Головна мета цього зльоту – надати можливість молоді брати активну участь у житті власної країни та змінювати її на краще.

У цьому році учасниками зльоту стали понад 60 учасників, які приїхали, щоб активно та корисно разом провести час, отримати нові знання та долучитися до святкування Дня незалежності України. Донецький національний технічний університет, будучи постійним учасником подібних заходів, не залишився осторонь і цього разу. Представниками вишу стала Яна Кот й Іван Квітковський.

Читати далі

28-8-2018    Категорія: Студентське самоврядування    133   
Page 1 of 1312345...Остання »