ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТА

Делегація студентів ДонНТУ – учасники навчального візиту до Луцька у рамках програми «Активні громадяни»

1

Шостого березня в Луцьку розпочався навчальний візит громадських діячів зі всієї України, які беруть участь у програмі ’’Active Citizens Ukraine’’ від Британської Ради в Україні.

Донецький національний технічний університет у навчальному візиті представляють наступні студенти: Софія Гайдаш (ФМЕХТ), Анастасія Малапура (ФЕМ), Ігор Чельтер (ФКНТ), Анна Удинська та Антон Бензарь (ФКІТАЕР).

Мета заходу – знайомство молоді з соціальними проектами, культурними громадами та проходження базового навчання програми.

Читати далі

7-3-2018    Категорія: Преміум-новина    112   

В ДонНТУ пройшла зустріч представників виховного відділу та бібліотеки зі студентами

4

Двадцять восьмого лютого в Донецькому національному технічному університеті відбулася зустріч начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів Г.В. Лисенко та бібліотекаря Н.М. Фролової зі старостами академічних груп факультету МЕХТ. Гості розповіли про можливості співпраці своїх підрозділів зі студентством: про участь у різноманітних освітніх і соціальних проектах, навчання на воркшопах і тренінгах як у Покровську, так і інших містах України, організацію літературних вечорів, економічні ігри та ще багато різних перспектив!

Творча зустріч поетів і прозаїків нашого міста

ТГШ

#ТГШ – це творча зустріч поетів та прозаїків нашого міста, що відбудеться 6-го березня о 15:30 у Молодіжному Хабі ДонНТУ.

Запрошуємо приєднатися до культурного руху “1921”,  спрямованого на розвиток культурного життя у нашому місті. Чекаємо усіх охочих! За більш детальною інформацією звертатися за посиланням facebook.com/ruh1921

Читати далі

28-2-2018    Категорія: Студентське самоврядування    101   

Участь команди ДонНТУ у другому тренінгу від British Council у Києві

28058575 333699060467493 8425101978427341654 n

Протягом 19-21 лютого у Києві проходив другий тренінг ’’Active Citizens Ukraine’’ («Активні громадяни України») від Британської Ради. Не залишилися осторонь цього заходу й представники Донецького національного технічного університету.

Так, Максим Мостицький, Сергій Білянський (обидва – з факультету КІТАЕР) та Яна Кот, заступник начальника відділу з організації виховної роботи студентів), відправилися до столиці України, аби взяти участь у тренінгу, започаткованому Британською Радою для активної молоді України.

Читати далі

21-2-2018    Категорія: Преміум-новина    159   

Студентський актив ДонНТУ взяв участь у тренінгах щодо розвитку молодіжного самоврядування

1

Представники студентського самоврядування – Маргарита Біленська, Богдан Панасенко, Анастасія Клімова, Антон Бензар і Анастасія Моісеєнко – взяли участь у тренінгах «Молодіжне самоврядування як стартова навчальна платформа для активних громадян» та  «Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України  як стартової навчальної платформи для активних громадян», що  відбулися 7 та 8 лютого в Краматорську та Слов’янську.

Читати далі

14-2-2018    Категорія: Преміум-новина    121   

Зустріч-бесіда лікаря з кабінету “Дружнього до молоді”

conversation

13-го лютого об 11.20 в Молодіжному Хабі відбудеться зустріч-бесіда лікаря з кабінету “Дружнього до молоді” зі студентами.

Вхід вільний.

Page 1 of 712345...Остання »