В ДонНТУ вшанували жертв голодомору  (23-11-2017)

Двадцять другого листопада для студентів першого курсу Донецького національного технічного університету кафедрою історії та права був організований захід пам’яті жертв голодомору. Основна його мета – підштовхнути молодь до того, аби вона не забувала та аналізувала події тих років.

Викладач Віта Миколаївна Сурженко разом зі студентами розглянули причини трагедії, згадали жахливі трагічні факти, що мали місце тоді, та свідчення очевидців. Також в рамках заходу відбувся перегляд документальної кінострічки «Голодомор. Ми пам’ятаємо», після чого хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув у ті страшні часи.

По закінченні молодь закликали підтримати День пам’яті голодомору, що проводиться з 2010 р. кожну четверту суботу листопада, та долучитися до акції «Запали свічку».

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу