В ДонНТУ пройшов другий тренінг щодо створення у виші стартап-школи «Sikorsky Challenge»

6-3-2018    Студенту    144
4

П’ятого березня в Донецькому національному технічному університеті пройшов вже другий тренінг у рамках відкриття у виші стартап-школи «Sikorsky Challenge». Цього разу перед аудиторією виступив Олексій Струцинський, директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge», та Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

Так, Олексій у своїй доповіді продовжив розповідь про те, являє собою стартап-школа «Sikorsky Challenge» та як вона функціонує. Зокрема, присутні почули, які існують програми навчання у ній, на кого вони розраховані та які відмінності мають. Також Олексій Струцинський детально розповів про те, які заходи проводяться у школі стартапів, після чого окрему увагу звернув на роз’яснення ряду практичних питань, серед яких були наступні: як залучити до навчального процесу експертів і фахівців, як розподіляти час між теоретичними та практичними заняттями, яким чином проходить шлях від ідеї до реалізації проекту та як організувати роботу з меценатами й інвесторами тощо.

Другою частиною заходу став виступ Валерія Пичка, який логічно продовжив виклад матеріалу попереднього доповідача. Серед іншого, він розібрав з аудиторією, якими повинні бути навички людини в епоху цифрових комунікацій, які існують форми надання інвестиційної підтримки проектів і які сильні та слабкі сторони кожної з них.

Левину частину часу, відведеного на виступ, було присвячено темі «Маркетинг освітніх послуг». Іншими словами, Валерій Пичко детально показав, як поширювати інформацію щодо проекту в мережі Інтернет у цілому та за допомогою соціальних мереж – зокрема. Тренер детально роз’яснив, яким чином забезпечується технічна реалізація цього та поділився низкою корисних сервісів і порад, проілюструвавши їх використання прикладами із діяльності безпосередньо стартап-школи «Sikorsky Challenge».

Завершальною частиною заходу стала розповідь Олексія Струцинського щодо реальних історій успішних проектів, з якими йому доводилося мати справу в ході своєї професійної діяльності, які ще раз показали, що цілеспрямовані та працьовиті завжди досягають поставленої мети.

Текст, фото: Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу