Набір в команду професіоналів!  (6-12-2016)

ПрАТ «МТС Україна» розпочинає програму «Професіонали майбутнього 2017». За умовами програми на протязі місяця, з 23 листопада по 23 грудня, Донецький національний технічний університет повинен представити команду з п’яти студентів 4-го курсу спеціальності «телекомунікації» для участі в роботі над конкурсним завданням «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

Терміни проведення конкурсу «Професіонали майбутнього 2017»:

• 11-23.12.2016 – відбірковий етап
  • 02-15.05.2017 – конкурсний етап
  • 05.2017 – публічний захист

Друге десятиріччя «Професіоналів майбутнього» починається з нововведень. У конкурсі з’являється медіа складова, оскільки він виходить у Facebook та VKontakte, де будуть проходити обговорення і публікуватися інформація про учасників. Щомісяця разом з результатами проекту команди тепер надсилають медіа-звіти, а у фіналі конкурсу готують відеоролик про свій проект.

Рекомендуємо залучити медіа-аташе (або обрати з числа учасників), який буде виконувати функції pr-менеджера та висвітлювати діяльність команди. У фіналі конкурсу ми підіб’ємо підсумки медіа-активності команд, запросимо найкращого медіа-аташе на захист і нагородимо його цінним подарунком.

Слідкувати за перебігом конкурсу можна на сторінці команди в мережі FB – https://www.facebook.com/Vodafone.team.DonNTU/

Детальніше з оновленнями та положенням конкурсу, шаблонами документів та інструкцією для медіа-аташе можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B_DLfxo1aH68UlhGYzRfRnBpSFU

Відбір 5-ти претендентів серед студентів до команди буде проводитись у форматі олімпіади, що складається з двох етапів.

Перший етап – комплексна письмова відбіркова робота за такою тематикою:

• типове завдання для виявлення рівня знань основ теорії інформації та кодування;
  • типове завдання для виявлення рівня знань основних видів модуляції сигналів.

Другий етап – публічний захист роботи на тему «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT» (обсяг роботи 10-15 сторінок, доповідь – 5 хвилин, обговорення/запитання 5 хвилин).

Відбірковий етап відбудеться з 19 по 20 грудня. Олімпіада з перевірки знань студентів пройде 19 грудня 3 14.00 по 16.00 год. в аудиторії 3.109/1, захист робіт – 20 грудня з 13.00 години в аудиторії 3.109/1. Результати будуть оголошені в той же день після захисту робіт. Запрошуємо до участі студентів 4-го курсу спеціальності «Телекомунікації».

Бажаю Вам успіхів, гарного настрою та хорошого дня!