ДонНТУ запалює зірки: університет гучно відсвяткував дебют першокурсника

2-12-2016    Студенту    872   

Початок зими, без сумніву, запам’ятається багатьом студентам і співробітникам Донецького національного технічного університету, адже саме в цей день відбувся дебют першокурсника.

Це свято справедливо вважають одним із найочікуваніших і найзначніших подій року, а для тих, хто тільки нещодавно розпочав своє навчання в університеті, воно стане прекрасним і незабутнім стартом їх кращих студентських років.

Яскравий минулорічний дебют показав, що переїзд вишу не став перепоною для творчої енергії та запалу студентів. Більше того, перед теперішніми першокурсниками та студентським самоврядуванням у цілому була поставлена доволі висока планка. Тому не дивно, що підготовка до не менш масштабного та феєричного свята була дуже активною: студенти напружено готувалися, аби показати все, на що здатні.

Вже традиційно команди факультетів змагалися у трьох номінаціях: вокалі, танцях і КВК. Таланти та артистизм молоді оцінювало компетентне журі. А оцінювати, повірте, було що! Енергійні танцювальні постановки з елементами шоу-постановок, веселі жарти та гумористичні сценки, вокальні номери з величезною кількістю спецефектів, позитивна енергетика та драйв – все це було в достатній кількості на дебюті. Окремо варто сказати про групу підтримки в залі, яка, не жалкуючи сил і голосу, активно вболівала за своїх улюбленців.

У перервах між виступами ведучі провели декілька конкурсів за участю глядачів із залу, а також нагородили почесними грамотами призерів і переможців змагань спортивної ліги ДонНТУ.

Перед тим, як оголосити переможця, журі озвучило попередні результати за номінаціями:

  •  КВК (1 – ФКІТАЕР; 2 – ФЕМ; 3 – ФМЕХТ);
  •  вокальний номер (1 – ФМЕХТ; 2 – гірничий факультет; 3 – ФКНТ);
  •  танцювальна постановка (1 – гірничий факультет; 2 – ФМЕХТ; 3 – ФКІТАЕР).

Окрема номінація «Краща акторська роль у КВК» дісталася факультету економіки та менеджменту. А місця в загальній турнірній таблиці розподілися наступним чином: третє місце зайняв факультет КІТАЕР, друге – гірничий, а пальму першості отримав ФМЕХТ.

В цілому ж, дебют ще раз довів, що студенти – великі молодці, адже змогли подарувати незабутнє свято присутнім, а ДонНТУ – це одна велика та дружня родина, де кожен готовий допомогти та підтримати один одного.

Катерина Щербакова
фахівець редакційно-видавничого підрозділу