Яскраве привітання з новорічними святами від ради студентського самоврядування ДонНТУ

IMG 9329

Двадцять шостого грудня активна молодь Донецького національного технічного університету поставила, напевно, одну з найбільш яскравих крапок у році, що минає. Так, талановиті студенти усіх факультетів об’єднали свої зусилля, аби потішити глядачів яскравою виставою-мюзиклом «Ніч перед Різдвом». Без перебільшень, це було вражаюче!

Взявши за основу твір видатного Миколи Гоголя, студенти представили на розсуд глядачів трохи видозмінену її варіацію. Однак, творчі відступи зробили її не менш цікавою та по-своєму оригінальною. І хоча на підготовку було витрачено не так вже й багато часу, студенти вклали душу в постановку, присвячуючи репетиціям майже кожну вільну хвилину. Звісно, що кінцевий результат цілком виправдав витрачені на нього сили.

Колоритні образи, яскраві костюми та атрибути, енергійні танці та запальні пісні, харизма та емоційність виконання – все це поєдналося воєдино й занурило глядачів у магічний і незвичайний світ українського життя минулих століть. В цілому, мюзикл став чудовим привітанням для всіх студентів і співробітників, подарувавши масу позитивних вражень і емоцій.

Публіка ж, у свою чергу, не жалкувала оплесків, що говорить про головне – творчий експеримент вдався і ще раз довів, наскільки неординарна й талановита молодь навчається в університеті.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу