Передвиборчі програми кандидатів

Передвиборча програма кандидата на посаду голови ради студентського самоврядування ФМЕХТ Гайдаш Софія  Олексіївна

Переглянути

Студентське самоврядування це важлива частина активного життя університету. Завдяки самоврядуванню відбувається багато заходів і студенти не встигають нудьгувати. Наші активісти займаються багатьма напрямками, за кожний з яких відповідають різні комісії: культурно-масова, спортивна, організаційно-масова, інформаційна, оздоровча, навчально-соціальна та житлово-побутова.

Мене звати Гайдаш Софія, навчаюсь на факультеті МЕХТ і вже упродовж трьох років займаюсь суспільною діяльністю на факультеті та в університеті. Також я займаю посаду заступника голови ради студентського самоврядування. Маю великий досвід у організації різних заходів, таких як: Дебют першокурсника (у яких зазвичай наш факультет займає вищі щаблі) , концерти до Нового Року, 8 березня, дні вчителя, квести, дні факультетів та багато інших, але іноді видається можливість допомогти у організації заходів не тільки в університеті, а і у місті. Також я та багато студентів мого факультету не тільки організовуємо, а й самі з задоволенням приймаємо учать у всьому, танцюємо, співаємо та стараємось всебічно себе проявляти.

Активні студенти мають можливість не тільки розвиватися у стінах вишу, але і подорожувати Україною, що ми і робимо, як тільки з’являється можливість представити свій університет у інших містах країни, а іноді й світу!

Тож студентське самоврядування допомагає молоді вести активне життя, розвиватися та не гаяти студентські роки, і я сподіваюсь, що нам це буде вдаватися з часом все краще, головне мати бажання!

Передвиборча програма кандидата на посаду голови ради  студентського самоврядування ФКНТ Полуніної Дар’ї Олегівни

Переглянути

Цілі та задачі на посаді голови студентського самоврядування факультету КНТ:

1) Робота у соціальних мережах. Facebook, Youtube, Instagram – чудові платформи для створення унікального контенту. Саме це допоможе ще більше популяризувати самоврядування факультету та привернути до нього увагу нових учасників, які також цікавляться активним життям.

2) Розвиток функціональних сегментів. Вважаю за потрібне зміцнити представників у комісіях. Це дозволить децентралізувати роботу. Тому у цьому пункті першою метою буде створити модернізувати напрями у яких працюють комісії.

3) Оновлення сайту. Додати рубрику про «Самоврядування факультету», щоб нашим, як новим, так і тим хто вже з нами, було зручно дізнаватися про студентські події, університетські заходи, конференції.

4) Співпраця з іншими факультетами. Так як існує ще 4 факультети у складі ДонНТУ, ми обов’язково маємо займатися спільною роботою та створювати цікаві проекти з учасниками інших факультетів.

5) Зустрічі-звіти два рази на рік. Вони мають бути обов’язковими.

6) Створення своїх факультативів. Ціль створення – нові можливості та знайомства, цікаве проведення часу.

7) Старт-ап. Потрібність у них завжди актуальна. Кожний, хто бажає здійснити мрію, та розпочати працювати над власним проектом повинен мати змогу отримати консультацію фахівців, та знайти однодумців.

Передвиборча програма кандидата на посаду голови ради студентського самоврядування факультету КІТАЕР Лабузова Анастасія Миколаївна

Переглянути

Шановне студентство факультету Комп’ютерно – інтергованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки. Я, Лабузова Анастасія Миколаївна, пропоную свою кандидатуру на посаду Голови Студентського Самоврядування нашого факультету. Під час мого майбутнього перебування на посаді Голови Студентського Самоврядування, я планую, покращити взаємовідносини  між студентами та їх керівництвом. Команда яка мене оточує привнесе інноваційні рішення до суспільного життя факультету. До моєї команди входять:

 • Голова організаційно – масової комісії Романов Р.В., який забезпечує взаємовідносини факультету з університетською громадою.
 • Голова житлово – побутової комісії Бережний М.О., який регулює правомірне життя студентів у гуртожитках.
 • Голова стипендіальної комісії Карабаджак Є.Є., яка контролює розподіл стипендіальних коштів.
 • Голова спортивно – масової комісії Ларичев І.О., який впроваджує та залучає молодь факультету до здорового життя.
 • Голова інформаційної комісії Курило М.В., яка веде звітність для факультетської спільноти щодо нещодавніх подій.
 • Голова культурно – масової комісії Бензарь А.Є., який організовує культурні заходи у межах факультету.
 • Заступник Голови Студентського Самоврядування Удинська А.Р.

Таким чином зібравши до моєї команди представників всіх напрямків факультетської громади, ми забезпечуємо максимально продуктивну роботу студентського самоврядування на внутрішньому та зовнішньому рівні.     Підтримавши мою кандидатуру ви зробите вагомий внесок до розвитку нашого факультету.

Передвиборча програма кандидата на посаду голови ради студентського самоврядування ФЕМ Кошовець Анна

Переглянути

Я, Кошовець Анна, студентка 3 курсу спеціальності Маркетинг, висуваю свою кандидатуру на посаду  голови студентської ради факультету економіки та менеджменту ДонНТУ.  На наших плечах лежить величезна відповідальність: інтереси студентів, чию довіру ми можемо виправдати тільки ефективним і сумлінним виконанням своїх зобов’язань.  Будучи головою студентської ради факультету економіки та менеджменту ДонНТУ, для захисту інтересів і вираження думки студентства я маю намір:

 Основні положення:

 • Модернізація студентського самоврядування відповідно до державної молодіжної політики, стимулювання інтересу як до навчально-наукової, так і до громадської діяльності, підвищення ініціативності студентів;
 • Розвиток зворотного зв’язку між професорсько-викладацьким складом і студентами;
 • Організація дозвілля студентів і сприяння проведенню спортивних, культурно-масових заходів та заходів, спрямованих на благоустрій факультету. Робота над розвитком, вдосконаленням форм і методів своєї діяльності.
 • Сприяння усвідомленню студентами їхніх інтересів, визначальної ролі студента в університеті і його розвитку. Підвищення зацікавленості участі студентів у громадському житті факультету. 
 • Створення єдиного стилю Студентської ради ФЕМА ДонНТУ. На тлі більш тісної співпраці між локальними Радами пропонується виробити єдиний бренд Студентської ради. Пропоную створити символіку для факультету, що підкреслить єдність факультету.  Також дуже важливо, щоб люди розрізняли комітети.
 • Забезпечити ефективне поширення серед учнів інформації про різноманітні стипендіальних програмах, грантах і олімпіадах
 • Продовжувати організовувати і покращувати якість вже стали традиційними заходів.

Ми повинні розвиватися далі для досягнення поставлених цілей!

Передвиборча програма кандидата на посаду голови ради  студентського самоврядування ДВНЗ «ДонНТУ» Пенар Еліни Сергіївни

Переглянути

Робота у студентському самоврядуванні повинна приносити задоволення. Ми не повинні забувати, що усі наші думки, прагнення, дії спрямовані на досягнення єдиної мети. Ми повинні прагнути робити життя нашого університету краще і цікавіше.

І я маю досвід актив участі в організації суспільного життя як факультету, так і університету.

Протягом 2-ох років я була головою студентського самоврядування гірничого факультету. Після переведення  ДонНТУ до Покровську першим заходом до якого я готувала свій факультет – «Європейська весна». Все пройшло чудово, і я зрозуміла, що мені подобається мати активну позицію в університеті. Також самим яскравим концертом, який  запам’ятається мені на все життя   став «Дебют першокурсника». Підготовка була виснажливою, але ми напротязі двох років займали призові місця. Крім того, не менш важливим, була підготовка до «Дня факультету», концерт видався цікавим та оригінальним. На ньому я отримала нагрудний знак «Кращій студент».

На голову студентського самоврядування йду свідомо, так як вважаю, що у мене є досвід в управлінні активом, організації заходів та є ідеї, які хотілося б реалізувати для різноманітного життя в нашому вишу.

У зв’язку з цим, ставлю перед собою ряд завдань:

 1. Культурно-масова діяльність:
 • проведення щорічних заходів, таких як «Дебют першокурсника», «Посвячення у студенти», новорічний концерт, «8 березня», «День студента», Дні факультетів, «День народження ДонНТУ», «День знань», «Хелловін»;
 • проведення інтелектуальних та пізнавальних ігор;
 • літературні вечори;
 • фотоконкурси, конкурси плакатів;
 • проведення ярмарок;
 • участь у флешмобах;
 • кіно вечори;
 • пропаганда здорового способу життя;
 • конкурси на кращу кімнату у гуртожитку;
 1. Організаційно-масова діяльність:
 • Проведення щотижневих зборів студентського самоврядування і оформлення звітів про виконану роботу;
 1. Житлово-побутова діяльність:
 • Доведення інформації до адміністрації і вирішення проблем, пов’язаних з гуртожитками; створення мотивації для підтримки дисципліни і порядку у гуртожитках, перевірки кімнат;
 1. Інформаційна діяльність:
 • Поширення оголошень, афіш в університеті і в соціальних мережах;
 • Оформлення стендів;
 1. Сприяти розвитку студентського радіо та телебаченню;
 2. Спортивно-масова діяльність:

Проведення спартакіад, «Битв гуртожитків» по різним видам спорту, «День здоров’я», проведення марафонів.

Комісія, що пов’язана з нарахуванням стипендії буде працювати по розгляду питань, пов’язаних з учбовим процесом і здачею сесії, а також буде проведена допомога у вирішенні конфліктних ситуацій у разі їх виникнення, між викладачами і студентами.

Також, напрям, який ми розвиваємо в нашому університеті – це молодіжна політика. Вона направлена на активну участь студентів у громадському житті.

Моя команда з якою я буду реалізовувати ці завдання:

 1. Заступник голови студентської ради ДонНТУ Гайдаш Софія
 2. Голова культурно-масової комісії Васильєва Катерина
 3. Голова спортивно-масової комісії Туцький Дмитро
 4. Голова інформаційної комісії Полуніна Дар’я
 5. Голова організаційно-масової комісії Заболотня Марія
 6. Голова соціально-стипендіальної комісії Біленська Маргарита
 7. Голова комунікаційної комісії Маршеруєва Кристина
 8. Голова житлово-побутової комісії Нечай Ганна

Я вірю, що у нас все вийде!