В ДонНТУ пройшли збори оновленої ради студентського самоврядування

В Донецькому національному технічному університеті на базі Молодіжного Хабу пройшли збори оновленого складу ради студентського самоврядування. Захід відбувся за участю представників підрозділу з організації виховної роботи студентів, проректора з науково-педагогічної роботи В. Воропаєвої та безпосередньо голів профільних комісій РСС ДонНТУ.

Антон Бензарь, голова ради, виступив із привітальною промовою та окреслив напрями роботи РСС на найближчу перспективу. Також слово надали Роману Романову, голові культурно-масової комісії ДонНТУ, Богдану Панасенку, голові спортивно–масової комісії вишу, та Ганні Левченко, голові житлово-побутової комісії, які донесли до присутніх плани роботи відповідних комісій на 2018-2019 навчальний рік.

Богдан Мироненко, голова ради студентського самоврядування ФЕМ, доповів про функціонування молодіжної ради Донеччини, а також про створення консультативно-дорадчих органів для міста Покровська та участь активної молоді університету в цих процесах.

Проректор Вікторія Воропаєва закликала молодь відповідально ставитися до своїх обов’язків, бути активною та максимально використовувати можливості, які перед нею відкриваються. Галина Лисенко, начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів, скоординувала напрями роботи РСС за деякими пунктами та нагадала присутнім про проведення відкритого конкурсу «Завтра.UA».

Серед іншого, було розглянуто питання реєстрації ради студентського самоврядування ДонНТУ як громадської організації, перебіг підготовки до дебюту першокурсника та прийдешньої зустрічі студентів із ректором.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу