Участь студентки ДонНТУ у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування  (13-5-2017)

Протягом 4-7 травня 2017 р. у місті Суми проходив Х Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Учасниками заходу стали студенти вишів усіх областей, в тому числі – і представник Донецького національного технічного університету Маргарита Біленська.

І тепер, по закінченні, можна сміливо сказати, що форум допоміг об’єднати всю Україну!

Ці чотири дні запам’яталися багатьма моментами, зокрема, нон-стоп симуляційною грою тривалістю 24 години. Ми спробували себе у різних ролях. Ця гра змушувала діяти швидко та приймати спільні рішення. Симуляція вийшла дуже повчальною для всіх, тому що дала зрозуміти, наскільки відрізняється функціонування ОСС у кожному ВНЗ. Найбільша користь від гри – це те, що в таких непростих умовах я більше дізналася про свої права.

Досвідчені спікери з різних сфер діяльності (Інна Совсун, Олесандр Такул, Наталія Судакова, Микола Чернотицький , Олександра Білязе, Віктор Бобиренко, Дмитро Лантушенко, Геннадій Афанасьєв, Олексій Братущак, Анастасія Чернуха, Олег Слабоспицький, Геннадій Новіков, Дмитро Столяренко, Володимир Бахрушин, Ольга Корабльова, Михайло Винницький, Руслан Рохов, Дмитро Дубілет) поділились власними поглядами та відповіли на купу запитань від молоді.

Приємно те, що всі ці люди раді співпраці й виділяли власний час на спілкування з учасниками форуму. Також дуже корисним став тренінг з проектного дизайну.

Що ж до культурної програми, вона також була вельми насиченою. Екскурсія на тролейбусі відкрила Суми. Це місто має свої унікальні пам’ятки та наповнене власною атмосферою. Учасники обмінялись досвідом роботи у студентському самоврядуванні, здобули нові навички у відстоюванні прав студентів і знайшли багато нових друзів.

Студенти висловлюють окрему вдячність організаторам форуму, які зробили його незабутнім і надали нових знань. Дуже гарно, що є такі спонсори, як British Council.

Сподіваюсь, отримана інформація допоможе нам створити щось гарне. Та й взагалі, це було дуже мотивуюче й повчально.

Маргарита Біленська,
студентка гр. УПЕП-16м