Участь студентів ДонНТУ у Всеукраїнському форумі «Молодіжна рада – молодіжна влада»

У м. Маріуполь протягом 26-27 травня проходив Всеукраїнський форум «Молодіжна рада – молодіжна влада», організаторами якого стали громадські організації УЦГІ «Світло» та «ZAходи». Учасниками форуму стали студенти Півдня та Сходу України, в тому числі – і команда Донецького національного технічного університету: Маргарита Біленська (ФЕМ), Богдан Мироненко (ФЕМ), Ігор Чельтер (ФКНТ), Валерія Бабченкова (ФЕМ) і Антон Бензарь (ФКІТАЕР).

На форумі були розглянуті питання функціонування студентського самоврядування на законодавчому рівні та роль студентів у суспільному та політичному секторі. Також учасники дізналися багато корисної інформації про проектний менеджмент, фандрайзінг, командоутворення, PR власних проектів, використання соціальних мереж і ЗМІ.

Спікери дуже доступно викладали матеріал, заряджали присутніх своєю енергетикою та всіляко мотивували студентів.

Закриття форуму супроводжувалося врученням сертифікатів учасникам головами ГО «УЦГІ «Світло» Антоном Плаксуном і ГО «ZAходи» Юрієм Давиденко.

Хочеться виразити подяку організаторам за чудову організацію заходу та незабутні враження.

Маргарита Біленська,
студентка ФEМ