Участь команди ДонНТУ в регіональному форумі «Студентська республіка Донеччини»

З 20 по 22 липня у м. Маріуполь відбувся регіональний етап форуму «Студентська республіка Донеччини».

Донецький національний технічний університет представляла збірна команда у складі Богдана Мироненка (ФЕМ), Ігоря Чельтера (ФКНТ), Романа Романова (ФКІТАЕР), Анастасії Шовкової (ФКІТАЕР), Катерини Галузи (ГФ) і студентів ФТОВ Едуарда Симоненка, Людмили Михалко, Ганни Нестеренко, Влада Ульяницького та випускниці Еліни Гетун. До речі, студентки Вікторія Луценко (ФМЕХТ) і Вікторія Ємець (ФТОВ) увійшли до числа організаторів «Студреспубліки».

Цей масштабний захід зібрав близько 100 студентських лідерів з майже усіх вишів регіону. Програма форуму передбачала проведення семінарів і тренінгів для молодіжних активістів, ігрових змагань, а також включала в себе різноманітні інтелектуальні та спортивні турніри та проведення стратегічної гри у життя студентського «міста-держави».

Протягом трьох днів у ході дебатів, ігор і дискусій студенти створювали проекти, висували креативні ідеї під керівництвом експертів на тему «Як досягти прогресу й миру на Донбасі». Молодь активно працювала над ідеями розвитку Донеччини, переймала досвід від експертів, знайомилася, спілкувалася та, звісно, відпочивала. Одним словом, весело та з користю проводила час і отримувала масу позитивних емоцій і вражень.

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів