Студентський актив ДонНТУ взяв участь у тренінгах щодо розвитку молодіжного самоврядування  (14-2-2018)

1

Представники студентського самоврядування – Маргарита Біленська, Богдан Панасенко, Анастасія Клімова, Антон Бензар і Анастасія Моісеєнко – взяли участь у тренінгах «Молодіжне самоврядування як стартова навчальна платформа для активних громадян» та  «Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України  як стартової навчальної платформи для активних громадян», що  відбулися 7 та 8 лютого в Краматорську та Слов’янську.

Учасники тренінгів отримали нові знання щодо законодавчої бази органів студентського самоврядування, проектної діяльності та ресурсного забезпечення діяльності організацій, підвищення професіоналізму активістів.

Дуже надихаючим і мотивуючим виявилося спілкування з тренером Юлією Мархель, лауреатом премії Кабінету Міністрів «За особливі досягнення молоді у розбудові України», президента громадської організації “Let’s do it, Ukraine”.

Вона розповіла про свій важкий шлях до успіху – від успішного івент-менеджера в Полтаві – до громадського діяча всеукраїнського масштабу. Її розповідь дуже вплинула на студентів, адже вони також прагнуть успішно втілити свої проекти у життя!

Маргарита Біленська,
студентка ФЕМ