Студентка ФЕМ провела в університеті танцювальний майстер-клас  (5-10-2017)

Молодь Донецького національного технічного університету – активна й талановита. Так, багато хто зі студентів має чимало захоплень поза навчанням. Яскравим прикладом цього є студентка факультету економіки та менеджменту Людмила Смоланова.

Дівчина протягом 10 років професійно займалася бальними танцями. Разом зі своїм братом Миколою, також, до речі, студентом ДонНТУ, вона ставала призером ряду обласних і всеукраїнських змагань. Після цього Людмила захопилася сучасними напрямами (хіп-хоп, поппінг): займалася у студії, а також відвідувала майстер-класи відомих танцівників, які приїжджали до України з Європи.

Після переїзду до Красноармійська Людмила продовжила займатися хіп-хопом у спортивному клубі МС+. Наразі вона навчає школярок сучасній хореографії й активно займається розвитком джаз-фанку.

Маючи за плечима чималий досвід занять танцями, дівчина з радістю ділиться ним із оточуючими. Переконатися в цьому змогли і студентки ДонНТУ, для яких був проведений майстер-клас із хіп-хопу та джаз-фанку.

Дівчата уважно спостерігали за діями Людмили й, у свою чергу, намагалися відтворити комбінації рухів і не соромилися запитувати, якщо у них виникали певні складнощі. Атмосфера заходу була дружньою, тому кінцевий результат – міні-танок – задовольнив усіх і приніс учасникам масу позитивних вражень.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу