Студенти ДонНТУ навчалися ефективній комунікації

Двадцять другого травня в Донецькому національному технічному університеті відбувся тренінг для студентів «Ефективні комунікації. Публічні виступи» в рамках проекту «Активна громада» Всеукраїнської громадської організації «Інститут Республіка» за підтримки  Національного демократичного інституту та USAID.

Тренером була Яна Кот, заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів і активістка  ГО «Інститут Республіка».

Тренінг був направлений на те, щоб покращити комунікативні здібності студентів, удосконалити особисті навички ефективного виступу перед різними аудиторіями,  підвищити їх ораторську майстерність і застосувати отримані знання на практиці, виконуючи вправи та завдання.

Під час тренінгу студенти дізналися про основи комунікації, про те, як побудувати ефективний діалог і які помилки у спілкуванні заважають справити на оточуючих необхідний вплив.  Учасникам були відкриті «секрети ефективного комунікатора», а також, які існують рівні спілкування та канали комунікації.

Юні оратори були дуже активні  та показали чудові здібності під час рольової гри «Знайди контакт».  Друга частина тренінгу була присвячена основам публічного виступу. Вміння виступати  публічно, вміння звернути до себе та свого виступу увагу аудиторії – це велике мистецтво. За допомогою нього ми можемо впливати на людей, доносити свою думку. Потрібно вміти користуватися словом, жестом, поглядом. Саме тому тема комунікації зацікавила всіх учасників, а вправа «Рекламний ролик» дала можливість учасникам проявити свою творчість і виступити публічно з презентацією свого рекламного ролика.

Дружня атмосфера та ефективна взаємодія панувала протягом всього тренінгу. Цей захід  надав можливість активістам весело та з користю провести час, а також отримати нові знання та вміння, які вони будуть використовувати під час навчання в університеті та взагалі в житті.

Яна Кот,
заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів