Студент ДонНТУ взяв участь у засіданні Ради студентів переміщених ВНЗ

42694061 2студ рада

Двадцять п’ятого вересня у стінах Міністерства освіти та науки України відбулося Х засідання Ради ректорів і Ради студентів переміщених ВНЗ, зазначає Координаційний центр переміщених ВНЗ . Протягом насиченого дня проходили обговорення на двох робочих панелях. Студентське самоврядування ДонНТУ на цих зборах представляв Антон Бензар, студент ФКІТАЕР.

Учасники зустрічі дізналися про механізм роботи проектів «Рада ректорів переміщених ВНЗ» і «Координаційний центр переміщених ВНЗ». Організаційні питання роботи Ради студенти обговорили у форматі брейншторму, також учасники опанували сучасні та розвиваючі напрями: системи формування ідей-проектів у малих групах, вчилися презентувати такі ідеї та провели тімбілдінг у форматі коротких зустрічей. Після насичених годин обговорення всі учасники заходу спільно відкрили роботу другої панелі «Взаємодія переміщених ВНЗ з партнерськими та донорськими організаціями».

Ректори та студенти не тільки обмінялися існуючим досвідом роботи з такими організаціями, а й ознайомилися з новими можливостями від представників міжнародних та всеукраїнських організацій.

Так, про можливості для пВНЗ говорили Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні, Шон О’Хара, перший секретар, аташе з питань культури та освіти Посольства США, Вадим Місюра, віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.

Інна Ковалік, експерт-аналітик громадської організації «Відкрита політика», презентувала програму «Доступ до якісної освіти дітей, молоді з непідконтрольних уряду України територій вздовж «лінії зіткнення» території Сходу».

За результатами проведених засідань керівники органів студентського самоврядування переміщених ВНЗ будуть продовжувати активну діяльність над розвитком проектної роботи на місцях.

, , ,