Львів. Мандрівка до міста зі змістом  (20-12-2017)

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з громадською організацією Center of international dialogue and non-formal education (NFED) організували освітній візит до Львова для молодіжних лідерів Донецької області.

Для участі у цьому візиті потрібно було заповнити анкету з інформацією про себе та мотивацією. Організаторами заходу було обрано 12 учасників віком 18-23 рр., п’ятеро з яких – представники нашого університету.

Під час цього візиту ми відвідали молодіжну організацію м. Львів і бізнес-інкубатор «Startup Depot», де у нас була можливість поспілкуватися з керівниками, послухати історії створення та ознайомитись із вже існуючими проектами. Також ми завітали до голови Львівської ОДА та  працівників Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, де змогли задати питання, які нас цікавлять. Зустрілись з львівськими активістами та послухали презентації організацій, до яких вони відносяться.

Завітали ми також до першої медіатеки у Львові, де дізнались, як можна змінити старі бібліотеки так, аби молодь із радістю відвідувала їх. До того ж, ми багато гуляли, а ще для нас була проведена дуже цікава екскурсія неймовірно гарним містом. Ми навчалися проектному менеджменту, написанню мотиваційних листів і CV, вдосконалювали свої навички з комунікації, дізнавалися про міжнародні можливості.

В останній день проекту нам випала нагода відвідати Український католицький університет і новий Центр Шептицького, де для нас організували ознайомчу екскурсію, а по завершенні нагородили сертифікатами та топовими книжками із саморозвитку.

Взагалі, мандрівка пройшла неймовірно позитивно й цікаво. Протягом цих днів ми багато дізналися та познайомилися з великою кількістю креативних людей. Цей візит нас згуртував, навчив, надихнув!

Ганна Нечай,
ст. гр  ЕСЕм-16