Делегація студентів ДонНТУ – учасники навчального візиту до Луцька у рамках програми «Активні громадяни»

1

Шостого березня в Луцьку розпочався навчальний візит громадських діячів зі всієї України, які беруть участь у програмі ’’Active Citizens Ukraine’’ від Британської Ради в Україні.

Донецький національний технічний університет у навчальному візиті представляють наступні студенти: Софія Гайдаш (ФМЕХТ), Анастасія Малапура (ФЕМ), Ігор Чельтер (ФКНТ), Анна Удинська та Антон Бензарь (ФКІТАЕР).

Мета заходу – знайомство молоді з соціальними проектами, культурними громадами та проходження базового навчання програми.

Протягом першого дня учасники пройшли базовий тренінг програми, після чого ознайомилися із вже реалізованими громадськими та культурними ініціативами Луцька.

Також відбулася зустріч молоді із секретарем Луцькради Григорієм Пустовітом, начальником управління та промоції міськради Катериною Мойсюк і начальником відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту міськради Катериною Шклодою.

Представники ради розказали про свій досвід і надихнули учасників на активну роботу у своїх містах, наголосивши, що всі позитивні зміни в суспільстві залежать від нас самих.