Активісти ДонНТУ презентували свої ідеї на конкурсі соціальних проектів «Від мрій до дій» від організації U-Report

Двадцять сьомого жовтня в м. Святогірськ відбувся конкурс соціальних проектів «Від мрій до дій» від організації U-Report. Нагадаємо, U-Report – це міжнародний молодіжний проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який через SMS- та онлайн-опитування з’ясовує ставлення молоді до різних аспектів суспільного життя.

Тож, 19 команд приїхали, аби представити свої ідеї, здатні змінити на краще міста, та отримати можливості для їх реалізації. Учасниками стали громадські активісти з Донецької та Харківської областей. Від ДонНТУ для участі було відібрано двох учасників: студента факультету економіки та менеджменту Богдана Мироненко та студентку гірничого факультету Катерину Галузу.

Для присутньої молоді були проведені воркшопи та лекції, а також організовано роботу з менторами. Після отримання нової інформації та рекомендацій команди змогли доопрацювати свої проекти та подати кінцевий результат на розгляд компетентному журі. Основними напрямами представлених проектів були екологія, участь молоді у суспільному житті, освіта та культура.

У результаті довгого обговорення та глядацького голосування головні призи отримали чотири команди, хоча спочатку їх мало бути три. Так, переможцями стали команда з Торецька та їх проект «Дружба», спрямований на організацію збору вторинної сировини в селищі та впорядкуванні території, команда з Бахмуту, яка буде організовувати нічний захід із ораторського мистецтва, молодіжна платформа «Альтанка» з м. Лиман, яка отримає 3D-принтер, і проект Findway, що полягає у створенні спеціального сайту для мандрівників, який спростить процес обміну інформацією, допоможе складати прості маршрути й відкриє для молоді нові туристичні місця.

«На жаль, наш проект, який ми презентували разом з Катериною – організація безкоштовного громадського майданчику для кінопоказів «Своє кіно» – не знайшла підтримки журі, але ми набули необхідного досвіду щодо захисту та доопрацювання проектів, познайомилися та обмінялися контактами з громадськими активістами Донецької та Харківської областей, – ділиться враженнями Богдан Мироненко. – Я побачив на власні очі, як треба організовувати пітчинг проектів. Дуже сподобалась атмосфера заходу, нетворкінг, активності та теплі толстовки».

Богдан Мироненко,
студент ФЕМ

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів