В ДонНТУ розпочав свою роботу тренінг за програмою Британської Ради «Активні громадяни»  (12-2-2018)

IMG 0034

Дев’ятого лютого в Донецькому національному технічному університеті розпочався перший день роботи тренінгу за програмою Британської Ради «Активні громадяни»

Захід був націлений на тих людей, які хочуть покращити свої навички з ефективного ведення діалогу, командної роботи, проектного менеджменту заради того, аби зробити кращим своє рідне місто.

Зокрема, тренінг проводив сертифікований фасилітатор Антон Кольвах. Свій виступ Антон розпочав із ознайомлення присутніх із сутністю, метою та пріоритетами Британської Ради, а також – зі структурою та особливостями програми «Active Citizens».

Окрім студентів, викладачів і співробітників ДонНТУ та Індустріального інституту, у заході взяли участь підприємці міста, самозайняті особи, представники громадських організацій і загальноосвітніх шкіл міста, волонтери та ін..

Перший день вже включав доволі багато інтерактивів, які допомагали присутнім більш тісно познайомитися один із одним, а також краще зрозуміти, чого ж саме вони прагнуть і як цього досягти. Варто також відзначити, що протягом всього часу молодь не соромилася задавати ведучому свої запитання, що допомагало створенню більш неформальної та дружньої атмосфери.

Що ж до окреслення основного кола тем, піднятих на тренінгу, воно виглядає наступним чином:

– розвиток довіри та взаєморозуміння;

– сталий розвиток у громадах;

– налагодження діалогу та робота в команді;

– виявлення проблем у громадах;

– написання проектів і проектний менеджмент.

Окрім того, більш детальний розгляд піднятих питань надасть учасникам тренінгу більш повну інформацію про проектний дизайн і проектний менеджмент, цикли та проблеми проекту, його цілі та задачі, складання календарного плану проекту, пошук його цільової аудиторії та формування бюджету проекту, аналіз його успішності та підготовка звітності тощо.

У розрізі ж майбутніх результатів, безумовно, отримана учасниками інформація буде надзвичайно корисною для тих, хто дійсно хочуть покращити свої громади та відкрити перед собою нові горизонти. Тож, далі – більше.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу