«Торбинка добра» для тих, хто цього потребує: в ДонНТУ підвели підсумки благодійної акції

Пам’ятаєте свої дитячі передноворічні сподівання та очікування дива?  А от студентам з ради студентського самоврядування Еліні Пенар, Маргариті Біленській, Ганні Нечай і Богдану Панасенко в День святого Миколая пощастило побувати в ролі чарівників, таких собі «миколайчиків», які втілюють у життя дитячі мрії!

Як ви знаєте, в Донецькому національному технічному університеті було оголошено про акцію «Торбинка добра», що мала на меті збір і підготовку невеличких подарунків дітям із нелегкими життєвими обставинами. Так-от, завдяки небайдужим студентам і викладачам вишу вдалося зібрати велику кількість солодощів, іграшок і ще багато чого докупити: яблука, мандарини, настільні розвиваючі ігри, м’які іграшки, альбоми, блокноти, фарби та пензлі, новорічні ялинкові кульки, солодощі.

Було вирішено передати ці подарунки до дитячого будинку сімейного типу та родинам військовослужбовців.

І ось четверо студентів вирушили до дитячого будинку, що в селищі Динасового заводу, де на них із нетерпінням чекали вісім діток від восьми до чотирнадцяти років.

Маргарита Біленська, студентка ФЕМ: «Кожен вихованець потребував уваги, і ми спробували її подарувати. Так приємно було дивитися на веселих діточок, які були раді нашій увазі та подарункам. Дітки довго не хотіли відпускати нас, а сам візит завершився численними обіймами. Я вважаю, що наше завдання полягає в тому, щоб ці діти якомога більше сміялися й раділи життю!». Діти розповіли нашим активістам, що добре навчаються у школі; хлопці захоплюються футболом, а дівчата – східними танцями, а один із хлопчиків зізнався, що в майбутньому мріє стати хіміком, тож, політехніки закликали його підрости та вступати до ДонНТУ!

Щодо подарунків для дітей військовослужбовців, то їх було передано активістам громадської організації, які в День святого Миколая розвезли їх по родинам.

Наталя Ситникова, волонтер, громадська активістка, ГО «Спілка воїнів АТО Покровського району та міста Покровськ»: «Подарунки отримали сім’ї загиблих військовослужбовців Ксенчук, Романови, Казаріни, Шрамко. Два подарункових набори поїхали під селище Піски до родини інвалідів війни, які мають двох діточок – дівчинку та хлопчика».

Шановні наші викладачі та студенти! Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції «Торбинка добра»! Завдяки вам діти поринули в казкову атмосферу свята, добра, посмішок і здійснення бажань!

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів