Завершена подача анкет-заявок від студентів  (3-2-2017)

Увага! Завершена подача анкет-заявок від студентів, які мали бажання взяти участь у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ» .

Повідомляємо, що вибори виборних представників, що мають право брати участь у виборах ректора Університету, відбудуться 08. 02. 2017 року. Час роботи дільниць з 9.00 до 16.00

• Дільниця №1 (факультет ФЕМ) – Велика похила зала 3-го навчального корпусу.
  • Дільниця №2 (факультет МЕХТ) – Велика похила зала 3-го навчального корпусу.
  • Дільниця №3 ( факультет КІТАЕР) – хол навпроти Великої похилої зали 3-го навчального корпусу.
  • Дільниця № 4 ( факультет ГФ) – хол навпроти Великої похилої зали 3-го навчального корпусу.
  • Дільниця №5 (факультет КНТ) – хол навпроти Великої похилої зали 3-го навчального корпусу.

Всіх студентів денної форми навчання запрошуємо прийняти участь у виборах! При собі потрібно мати документ, який посвідчує особу ( паспорт, студентський квиток, залікова книжка, тощо)