Як студенти ДонНТУ в ролі викладачів побували  (21-11-2016)

День студента в Донецькому національному технічному університеті пройшов доволі насичено та різнопланово.

У рамках святкування деякі студенти вирішили замінити своїх викладачів і провести лекції за певними темами. Яскравим прикладом реалізації цієї ідеї став студент факультету КІТАЕР Роман Караханян, який замінив свого викладача, Анну Олександрівну Воропаєву, та провів лекцію на цікаву та нову тему. На занятті була присутня не тільки група та викладач, але й магістрант Євгенія Карабаджак, аспірант Рамін Ахмедов і студентка групи СУА-15 Анастасія Лабузова. Окрім основної теми лекції – «DDoS – Distributed Denial Of Service», Роман торкнувся питання злому Wi-Fi мережі та їх ДДоСу. Присутні були дуже задоволені лекцією та дізналися багато нового.

Поділилася своїми враженнями і Маргарита Біленська, магістрант факультету економіки та менеджменту: «Ідея заміни викладачів студентами з’явилася на рівні студентського самоврядування. Мені вона сподобалася, оскільки ще у школі я брала участь у Дні дублера, тому певний досвід я вже мала.

Я замінювала Анну Сергіївну Марину на предметі «Маркетинг». Підготовка до лекції зайняла небагато часу, адже цю дисципліну я вивчала на третьому курсі – це стало в деякій мірі повторенням вивченого матеріалу.

Власне сама лекція пройшла гарно. На парі були присутні дві групи. І хоча спочатку кількість присутніх мене дещо налякала, пізніше хвилювання минуло, адже студенти вели себе гарно, спокійно. Здивувало й те, що до мене зверталися на «Ви», не дивлячись на те, що у нас різниця у віці – лише декілька років. У цілому ж, я задоволена тим, як все пройшло.»

Викладачами стали і магістранти факультету КНТ: Артем Любимов провів заняття з дисципліни «Паралельна комп’ютерна архітектура» на тему: «Дослідження процесорів» (викладач – О.М. Мірошкін), а Ігор Філатов разом із Сергієм Васильченко – розкрили тему «Дослідження платформ розробки» з дисципліни «Обчислювальні системи»  (викладач – В.В. Шамаєв). На факультеті МЕХТ спробував свої сили в якості педагога Олександр Герасименко.

Однак, студенти того дня замінили не тільки викладачів. Голова ради студентського самоврядування університету Анастасія Гвоздь пішла ще далі, на один день примірявши на себе посаду проректора з науково-педагогічної роботи.

В цілому, захід показав неабияку зацікавленість молоді, тому цілком можливо, що в майбутньому подібна акція буде проведена ще неодноразово.