Вручення дипломів магістрам ДонНТУ

10-4-2015    Студенту    480   

Студентське життя – чи не найкращий час в житті кожного. Воно назавжди залишає свій слід у пам’яті людини як згадка про веселу та незабутню пору навчання у виші. Майже шість років студенти осягають таїни науки, виконують лабораторні та курсові роботи, однак, все колись закінчується. Апогеєм студентського життя є отримання документу про вищу освіту.

Саме тому для багатьох магістрів 8 квітня 2015 р. стало одним із найрадісніших моментів всього їх студентського життя. Це й не дивно, адже саме у цей день у Донецькому національному технічному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів. День, на який всі так довго чекали, і який, нарешті, настав. День, коли на обличчях випускників сяяли щирі посмішки, а з вуст викладачів злітали щирі слова поздоровлень і побажань.

    im2im3im5im7

В аудиторії, де проходив захід, від самого початку панувала святкова атмосфера. Із вітальним словом виступив в.о. ректора, Ляшок Ярослав Олександрович, який поздоровив усіх випускників із цією урочистою подією. І хоча через ряд об’єктивних обставин вона наступила дещо пізніше, це зовсім не применшує її значення. Далі з привітаннями виступили декани факультетів – і знову магістри почули багато приємних слів. Декани побажали їм міцного здоров’я, успіхів, натхнення, кар’єрного успіху в майбутньому, а також, незважаючи на життєві обставини, залишатися, перш Від імені студентів виступила Мальч Наталія, випускниця гірничого факультету, яка відмітила, що за роки навчання університет став для багатьох другою домівкою, а також від усього серця висловила подяку всім викладачів за їх сумлінну працю й ті знання, що вони дали випускникам.

           im4            im6            im9

Студенти Красноармійського індустріального інституту приєдналися до загальних поздоровлень, виконавши для всіх присутніх чудові пісні.

Завершився захід «Гаудеамусом», гімном усіх студентів, і численними фото на згадку. Що ж, у добру путь, випускники! Нехай все те найкраще, чого ви навчилися в університеті, допоможе вам знайти своє місце у житті та досягти значних успіхів у подальшій професійній діяльності. Ми завжди раді бачити вас у стінах Донецького національного технічного університету.

    im8im10im0im11