В Молодіжному Хабі студенти поділилися досвідом участі у всеукраїнських і міжнародних конкурсах  (14-11-2017)

Тринадцятого листопада в Молодіжному Хабі пройшла цікава подія – студенти Донецького національного технічного університету, які стали переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів і освітніх програм, поділилися з присутніми своїм досвідом участі та надали декілька порад, як досягти успіху.

Розпочала захід Катерина Єлагіна, резидент Хабу, яка привітала присутніх і представила аудиторії доповідачів – студентів Андрія Бардакова та Максима Лебединського.

Спочатку слово надали Андрію Бардакову, студенту 4-го курсу факультету КНТ. Хлопець протягом 2016-2017 навчального року брав участь у  Всеукраїнському конкурсі «Авіатор – 2017», увійшов до числа 100 переможців і відвідав Францію. В ході презентації Андрій розповів, як проходив конкурс, які етапи викликали найбільше труднощів та ін.. Основна частина виступу, певна річ, стосувалася розповіді про враження від триденної поїздки до Парижу, що включала в себе відвідування авіасалону Ле Бурже та Діснейленду.

Наступним виступав Максим Лебединський, студент 1-го курсу магістратури факультету КІТАЕР, який лише нещодавно повернувся з Китаю, де проходив стажування. Так, Максим брав участь у програмі від компанії Хуавей Україна «Насіння для майбутнього – 2017» і увійшов до числа найкращих 10 студентів. Під час своєї презентації хлопець докладно та емоційно розповів про те, як проходила його поїздка до Піднебесної: про тривалий переліт, вивчення китайської мови, відвідування цікавих пам’яток архітектури, стажування в компанії Хуавей, особливості життя в Китаї, місцеву кухню, взаємовідносини приїжджих з корінним населенням і ще багато чого іншого.

Аудиторія уважно та із захопленням слухала ґрунтовну розповідь, задаючи при цьому чимало питань. Численні фото з поїздки яскраво підкреслювали усний виклад і лише підігрівали інтерес з боку присутніх. По закінченні свого виступу Максим подарував найбільш активним слухачам приємні подарунки.

В цілому, захід пройшов дуже добре. Тепла та дружня атмосфера сприяла відвертій розмові. Що ж до прикладу талановитих хлопців-студентів, він яскраво доводить, що немає нічого неможливого. Головне – старанність, віра в себе та постійне самовдосконалення. Тож, не втрачайте можливостей, адже цілком вірогідно, що одним із щасливчиків можете стати саме ви.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу