В Молодіжному Хабі ДонНТУ пройшов круглий стіл на тему: “Пам’ятаємо, перемагаємо”  (4-5-2017)

Сьогодні в Молодіжному Хабі Покровська пройшов круглий стіл на тему: «Пам’ятаємо, перемагаємо», в якому взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, студенти та викладачі ДонНТУ та індустріального інституту.

Під час заходу студенти виступили з доповідями про окупацію нацистами Покровська (Красноармійська) та про долю донецьких ВНЗ, що були евакуйовані під час Другої світової війни.

Також був представлений уривок військового фільму про звільнення України. Після перегляду кінострічки ветерани розповіли власні історії участі у воєнних діях, дали напуття молодому поколінню, висловили свою точку зору щодо нинішньої ситуації в нашій країні.

Воїни АТО активно спілкувалися зі студентами, розповіли про те, яким було їх життя до війни, що стало причиною вступу до рядів армії та захисту України, а також висловили своє бачення, як можливо вирішити конфлікт на Сході.

Захід пройшов неформально: всі присутні мали можливість поспілкуватися та задати свої питання. Ми сподіваємося, що війна скоро закінчиться й над нашими головами буде мирне небо.

Семен Лойко,
студент факультету МЕХТ