В ДонНТУ відбулася презентація YEP Incubators  (2-3-2017)

Першого березня в рамках роботи Молодіжного Хабу пройшла доволі цікава подія: у дружній і невимушеній атмосфері студентам було презентовано YEP – інноваційну систему розвитку молодіжного підприємництва в Україні, що включає в себе мережу академічних бізнес-інкубаторів в українських вишах. Головна мета проекту – забезпечити молодь необхідними знаннями, менторською та сервісною підтримкою та допомогти перетворити ідеї в успішні бізнес-проекти.

У ролі доповідача виступила Катерина Єлагіна, четвертокурсниця факультету КІТАЕР і учасниця команди YEP-ДонНТУ. Вона доступно та зрозуміло пояснила, в чому ж полягає сутність проекту та яким чином він реалізується. Окремий акцент був зроблений на тому, які можливості відкриває YEP-ДонНТУ для студентів університету.

Тож, якщо у вас є крута ідея для власного бізнесу, варто заповнити форму на сайті yepworld.org та стати частиною стартап-спільноти YEP. До речі, заявки можна подавати до 26 березня, після чого відбудеться відбір фіналістів і власне інкубація проектів.

Наостанок Катерина ще раз закликала молодь бути активною та долучатися до Молодіжного Хабу, який вже на сьогодні є сучасною платформою для самоорганізації активної спільноти, майданчиком для проведення різноманітних форумів, конференцій, лекцій, майстер-класів, а також чудовим простором для спільної роботи.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу