В ДонНТУ пройшли організаційні збори бакалаврів четвертого курсу

24-10-2018    Преміум-новина , Студенту    83

Двадцять четвертого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшла організаційні збори студентів четвертого курсу всіх факультетів ДонНТУ та Індустріального інституту щодо особливостей вступу до магістратури.

Проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва та відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Волков розповіли молоді про нововведення вступної кампанії 2019 р. для бакалаврів, які отримали базову вищу освіту та хочуть продовжувати навчання, у тому числі – про необхідність складання єдиного іспиту (ЗНО) з іноземної мови для студентів економічних і комп’ютерних спеціальностей.

У зв’язку з цим Ольга Ганич, директор ІПО, повідомила про функціонування на базі університету курсів з англійської мови, а Марина Кабанець, завідувач кафедри мовної підготовки, зупинилася саме на програмі мовних курсів і особливостях їх проведення.

Також у рамках заходу слово надали Галині Лисенко, начальнику підрозділу з організації виховної роботи студентів, яка детально розповіла про проведення конкурсу «Завтра.UA» та можливості, які він відкриває, а також закликала студентів активно брати у ньому участь.

Завершив серію виступів Едуард Петелін, в.о. декана ФКІТАЕР, який доніс до присутніх додаткову інформацію щодо вступу на освітній рівень «Магістр» на факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки. По закінченні всі охочі могли задати свої запитання та отримати на них ґрунтовні відповіді.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу