В ДонНТУ пройшла зустріч ректора зі студентами  (21-11-2016)

У середині листопада, напередодні Міжнародного дня студента, в університеті проводиться традиційна зустріч ректора зі студентами.

Ось і цього року в теплій і дружній атмосфері студенти Донецького національного технічного університету та індустріального інституту, а також представники структурних підрозділів ДонНТУ – Костянтинівського та Артемівського технікумів, зустрілися з ректором, аби обговорити, чим наповнене їх життя та озвучити ті проблеми, вирішення яких неможливе без втручання адміністрації. Приємним доповненням заходу стали гарячі напої та солодощі, що допомогло налаштувати присутніх на неформальне спілкування.

Коло питань, піднятих під час зустрічі, було доволі широким, однак, більша частина із них стосувалася нагальних побутово-житлових проблем. Так, студенти активно обговорювали проживання в гуртожитку, цікавилися окремими аспектами функціонування ради студентського самоврядування, можливостями отримання стипендій Верховної Ради та Президента України, а також висловлювали побажання щодо створення додаткових репетиційних баз і організації дозвілля молоді (наприклад, проведення кінопоказів, поетичних вечорів, дискотек тощо).

Окремо було підняте питання щодо заохочення активістів і можливих шляхів залучення більшої кількості студентів до активної громадської роботи. Представників структурних підрозділів цікавили питання подальшого розвитку співробітництва між вишем і технікумами. Також студенти Костянтинівського техніку, користуючись моментом, ще раз привітали всіх присутніх зі святом і подарували плакат із щирими поздоровленнями.

В цілому, ректор уважно вислухав усі запитання присутніх та обіцяв всіляко підтримувати студентські ініціативи, а також наголосив на тому, що він завжди відкритий для діалогу.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого підрозділу