Участь студентів і випускників ДонНТУ у Всеукраїнському відкритому рейтинговому турнірі зі стрітболу

26-6-2018    Преміум-новина , Спорт , Студенту    57

Сімнадцятого червня у Покровську на стадіоні ЗОШ №9  відбувся Всеукраїнський відкритий рейтинговий турнір зі стрітболу (вуличного баскетболу) серед дорослих команд. Учасниками змагань стали 13 команд із Краматорська, Костянтинівки, Добропілля, Мирнограду, Покровська, Новодонецького, Селидова, Новогродівки, Донецької області та Запоріжжя.

Одним із організаторів турніру став студент факультету машинобудування, екології та хімічних технологій Євген Кміт, досвідчений гравець у баскетбол. Він розповів, що Покровськ приймає відбірковий турнір подібного рівня від Української стрітбольної ліги вже вдруге, а переможець отримає право на участь у закритому турнірі зі стрітболу в категорії PRO івенту «1.1.6. Streetball Challenge», що пройде в серпні в Харкові. У ньому візьмуть участь тільки переможці відбіркових ігор і команди професійного статусу.

Слід зазначити, що стрітбол – досить молодий вид спорту й лише зовсім нещодавно увійшов до числа олімпійських. Команда складається із трьох осіб, дві команди грають на одне кільце. В цьому виді спорту дуже заохочуються кидки м’яча зверху (слем-данки) та всілякі трюки, тож,  гра виходить динамічною та видовищною.

Спортивні протистояння тривали декілька годин, в ході яких було визначено трійку лідерів: команда «Покровськ», до складу якої увійшли Євген Кміт і випускник ФКНТ Олександр Неголюк, посіла третє місце, команда з Краматорська – друге місце, а команда із Запоріжжя – перше. Кращим данкером став запорізький спортсмен Віталій Тельчаров. Переможці та призери отримали дипломи, грошові призи та медалі.

Цей турнір відбувся під егідою Української стрітбольної Ліги за сприяння частини призового фонду від міського управління сім’ї, молоді та спорту, а основними спонсорами стали ТОВ «Стальконструкція» (м. Покровськ) та «Семки Потехи» (м. Київ).

Багато спортсменів відзначили гарну організацію турніру, сучасний майданчик і сприятливі умови для змагань.

Євген Кміт,
студент ФМЕХТ

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів